Wpis z mikrobloga

Witam miraski, prowadzę pensjonat nad morzem i odbieram dziś telefon, dzwoni Pan z problemem :

- Słyszał pan, że sinice są w morzu tam u was ?
- No słyszałem ale na płazy nie byłem wiec, na 100% nie wiem
-A to ja panu powiem, moi znajomi są tam i mówią ze sinice są
- No to okej, teraz juz wiem to będę mówił ludziom
- No właśnie bo ja dzwonie w tej sprawie, i musimy negocjować cenę
- Negocjować bo są sinice ?
- No tak bo ja z dziećmi i gdzie one będą sie bawiły ?

Zastanawiam sie czy niedługo ludzie nie będą chcieli negocjować ceny za wypadek i korek na A1.
#cebuladeals #polak #polakicebulaki
  • 57
  • Odpowiedz
@Leniek: @czuczer: @Lukowski: Dokładnie. W ogóle urlop nad polskim morzem to fatalny pomysł. Cudem jest trafienie w dobrą pogodę, a do tego syf i festyniarska atmosfera. Siedzieć w kurtce i płaszczu przeciwdeszczowym. No co kto lubi.

Świnoujście, Hel, Trójmiasto, Mierzeja Wiślana. Reszta to tragedia.
  • Odpowiedz
@frnk: jeżeli robisz rezerwacje w styczniu, lutym musisz liczyć sie z tym, ze moze cos sie wydarzyć, cena była ustalona z góry, wysyłam potwierdzenia co jest w pewnym sensie umową. Jeżeli nie nad wodę to jest w okolicy wiele innych atrakcji, którymi można sobie to rekompensować.
  • Odpowiedz
  • 1
Ale gdzie indziej nie pojedzie bo za drogo,


@GrammarNazi: Żeby jeszcze nad tą #!$%@?ą zwaną Bałtykiem było taniej niż np. nad morzem Czarnym

ile za noc wychodzi pokoj 2 os z lazienka i dostepem do kuchni 100 m. od morza nad morzem czarnym? tak z ciekawosci.
  • Odpowiedz
@SuchyJurek: Karwia super miejscówka przynajmniej dwa lata temu i januszostwo tak tam nie raziło jak w przereklamowanych miejscowościach turystycznych jak np. Władysławowo.
  • Odpowiedz