Wpis z mikrobloga

@Munchhausen: No niby tak ale za niewiele więcej udało mi się kupić remaster The last of us a tam też są można powiedzieć 2 gry bo jest jeszcze ten dodatek. A co do tych przecen to na ps store jeszcze nie widziałem żeby było nawet na przecenie taniej niż na allegro XD
@Asterling: @kubabe: przed premiera nowego god of wara wisiala tego masa na allegro po 30 zl i bylo male zainteresowanie. Gdzies miesiac czy juz ponad temu ludziom #!$%@? i w pewnym momencie zniknely doslownie wszystkie sztuki, nie bylo ani jednej na allegro i jakies 2 essentials na olx. Swoja premierowa w tym czasie sprzedalem za 100 zl xD a kupilem ja ze 2-3 miesiace wczesniej za 30 z przesylka, jak
@Asterling: na PS3 jest inaczej niż na PS4, jak zainstalujesz raz z konta, to masz na zawsze. Oni ci nie oddają nawet tego konta tylko udostępniają z niego pobranie, czyli logujesz się, pobierasz, wylogowujesz sie, profil na konsoli zostawiasz ale na samo konto PSN już nigdy się nie logujesz i w ten sposób działa na zawsze (tzw. martwy slot).
@Asterling: ale mimo wszystko nie polecam, bo janusze te ceny za jedno pobranie mają często takie same jak na PS Store w promocji (w przypadku tych droższych gier, jak ni no kuni, metal gear collection czy gow wlasnie). Więc kupisz takiego gowa za 30 zł, a zaraz sony przeceni i byś miał za tyle samo na własność
https://psprices.com/region-pl/game/92547/god-of-warr-collection

ostatnia obniżka to było właśnie 29 zł w czerwcu
@patoologiaa: raczej za często się nie zdarza ale wiem że było kilka takich przypadków. Głównie obchodzi ich tylko sprzedający, z tego co ktoś mi mówił taka sprawa zaczyna się najczęściej od wniosku sony, bo rozprowadzanie tego oprogramowania niezgodnie z licencją i bez pozwolenia to z ich punktu widzenia straty, o które pozywają handlarza. Kilka osób się chwaliło na mirko że dostało takie wezwania, z reguły dotyczyły pirackiego windowsa albo kradzionych kluczy,
@patoologiaa: nie no, mimo wszystko bym sie tego strasznie nie obawiał, bo tak jak mówię, nawet jeśli to tyle że będziesz musiał się przejść na komisariat :P jak już prowadzą taką sprawę to mają obowiązek przesłuchać każdego, ale z tego co słyszałem kupujących do żadnej odpowiedzialności nie pociągają. Chociażby dlatego, że kupując na allegro masz prawo zakładać, że to co ktoś sprzedaje jest legalne. No i ty niczego nie udostępniasz.