Wpis z mikrobloga

Wraca sobie człowiek z nocki, dzień jak każdy inny a tu poślizg i zderzak, nadkole, błotnik pokrzywione i coś delikatnie krzywo jedzie. Zabawne w tej sytuacji jest to że dzień wcześniej obejrzałem z 20 odcinków Polskich Dróg i zastanawiało mnie jak to działa, że na lekkim łuku potrafi samochód obrócić. Tyle na ile samochód ucierpiał to mi nic się nie stało. Także Mireczki ostrożnie na drogach i szerokości.
#dziendobry ##!$%@? #lanos
Pobierz kompromis - Wraca sobie człowiek z nocki, dzień jak każdy inny a tu poślizg i zderzak...
źródło: comment_qZeGo7qpJLCJN1Qs7h1Tpwfk0AGtxmjA.jpg
  • 12
@Kollo
Bieżnik w bardzo dobrym stanie, opony Continental. Może to kwestia wybojów no i deszcz lał całą noc, do tego zmęczenie i opóźniona reakcja. Prawka też nie mam bardzo długo bo od września także żadnym super kierowcą się nie będę nazywał.
@Kollo @Sw1ety
Teraz polepię zderzak na trytytki bo kołki i śruba przy lewym błotniku się wyłamały także zrobię na tyle żeby nic nie odpadło w drodze do mechanika a kwestię zderzaka i błotnika ogarnę sam wymieniając na nowe.
@Sw1ety
No ja poza zeszłą zimą i zabawami na parkingach nocą dzisiaj zaliczyłem pierwszą tego typu przygodę. Mam wrażenie, że ABS nie działa prawidłowo w Lanosie, czytałem już o tym w starych recenzjach i zaobserwowałem podczas jazdy. Przez zbyt miękkie zawieszenie samochód bardzo nadużywa tego systemu i z tego co wielokrotnie czytałem na mokrej nawierzchni potrafi właśnie bardziej przeszkadzać niż pomagać. W kwestii opon itp. nie oszczędzam bo wychodzę z założenia że