Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez @Smule . Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że bitcoin spadnie do 3000$. Sprzedałem bitcoina po 5900$, żeby odkupić potem 2x więcej po 3000$... Bitcoiny te miały zapewnić mi godną emeryturę. Sprzedałem łącznie 2.793271 bitcoina... Jestem na ten moment 0.5586542 bitcoina w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw... Będę szykował pozew zbiorowy, przeciwko temu sku... Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do pozwu tym lepiej...

#bitcoin #heheszki #kryptowaluty
  • 16
  • Odpowiedz
@trevoz: @smule to że jest korekta do średnich to jeszcze nic nie znaczy że napewno tych 3000 nie będzie bear ma.to do siebie że może ci się na pysk przy 8000 odwrócić i tyle będzie. Już przy 15k 10k 8k miało taniej nie być.

Póki co i to widać na tagu byle korekta i ulica nowe ATH widzi.

Jak ETF znów odrzucą a pro się zrzucą parę dni przed. Ale najlepsze
  • Odpowiedz
@Rupczyslaw: przeczytaj jeszcze raz. Sprzedałem kilka tygodni temu gdy bitcoin byl po 5900$. Niestety nie zdolalem odkupić, bo cena nie zeszła do 3000$, wbrew tego co zapewniał Smule. Wygląda na to, że bitcoin już może nie zejść do 5900, żebym wyszedł na 0, a co dopiero zeby zszdl do 3000$.

Odezwalo sie kilka mirkow na pw i będziemy składamy pozew na niego, bo przez jego poradę inwestycyjną straciliśmy pieniądze.
  • Odpowiedz
  • 2
@trevoz XDDDDD i jak to jest być bananowcem? Janusz byznesmen co słucha jakiegoś mirka z wypoku, stracił hajs i teraz będzie pozywał xD takie Amber Gold dla ubogich #beka
  • Odpowiedz
@trevoz wiesz, że ja moge Ci radzić w internecie co mi się podoba i Ty nie możesz nic z tym zrobić? Stracicie tylko kolejne pieniądze na koszta sądowe. Nie powinieneś się stosować do zalecien jakiegoś mirka i tyle
  • Odpowiedz
@MysGG: trzeba mieć odwrotny punkt widzenia do reszty , pozatym widzę i obserwuje co się dzieje na scenie nawet czasami używam różnych coinow. No będąc szczerym to nie widzę kosmicznych postępów. Jak BTC się zapchalo to ludzie przesiedli się na eth które potem też zapchalo się. Po trzech latach od pierwszych ICO jak widać dalej nic się nie zmienia prawie. Wszędzie chcą ludzie zarobić na czystej spekulacji, jakoś ta część mnie
  • Odpowiedz