Wpis z mikrobloga

#poczatkujacymodelarz <-- moj tag autorski.
#modelarstwo #zainteresowania #czolgi

Czesc mircy. Ten czolg to pierwszy model jaki malowalem aerografem.
Wczesniej pomalowalem go pedzlem farbami z pactry, ale po czasie zmylem je i pomalowalem czolg na nowo. Podczas zmywania zaginely dwie male czesci.

Nie do konca wiem jak uzyskac ladne efekty przy pomocy pigmentow, wiec zwyczajnie sprobowalem "zakurzyc" czolg. Za chwile wiecej zdjec.
Kartkowkazgrilla - #poczatkujacymodelarz <-- moj tag autorski.
#modelarstwo #zainter...

źródło: comment_bHtC7vYiocraPWQ6zdrKbRzrJxYQxZRW.jpg

Pobierz
  • 15
@Kartkowka_z_grilla: Generalnie wygląda bardzo ładnie, ja się jednak przyczepie do ułożenia gąsienic- takie napięte wyglądają bardzo nienaturalnie, a w T-62 nie ma przecież rolek podtrzymujących- gąski zapewne zrobione z gumy, radze zdjąć i je delikatnie ponaciągać wzdłużnie, tak żeby były nieco luźniejsze po założeniu, a potem przykleić je do górnej części kół jezdnych. (pic-rel- mój wytwór ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
OneThirteen - @Kartkowkazgrilla: Generalnie wygląda bardzo ładnie, ja się jednak przy...

źródło: comment_hz1rTXqPhQOSDXs1J1jymEinxGiHhTOz.jpg

Pobierz
@Kartkowka_z_grilla: Musisz lekko zetrzeć drobniutkim papierem ściernym farbę z miejsca łączenia kół z gąsienicą i kleić nie 'zwyklym' klejem modelarskim, a super glue/kropelką (lub inaczej mówiąc dowolny klej cyjanopan e) i napchać pomiędzy błodnik a gąski jakiegoś zgniecionego papieru lub chusteczek, żeby przez pare godzin tak sobie postało i związało ( ͡~ ͜ʖ ͡°)