Wpis z mikrobloga

jak kazali wszystkim bez wyjątku się zweryfikować wyciągnąłem stamtąd wszystkie krypto jakie miałem. Niech się gonią


@losBamberos88: to jest nic. Oni pozamrażali ludziom konta, jak wszystko leciało na pysk, nie można było nic zrobić, ani sprzedać i przeskoczyć na tether ani wypłacić... niektórzy dobry miesiąc czekali aż przejdzie weryfikacja.

Ciekawe czy jakieś pozwy większe nie pójdą
@r123: banksterka postawi tą giełdę na nogi jeżeli dalej będą iść w tą stronę. Oby tylko nie zniszczyli tego tak jak Okcoina gdzie dostali bzika na punkcie pełnej kontroli i aby wypłacić trzeba było podać numer buta nawet jeżeli chodziło o bardzo małą kwotę.
@pawlo74: Korzystasz z tej giełdy? W teorii u żyda bezpieczniej niż na jakiejś lewej giełdzie. Szukam giełdy gdzie będę mógł kupić za walutę, najlepiej PLN. Do tej pory kupowałem na bitmaszynie ale to było rok temu, od tamtej pory nie kupowałem za fiata, a teraz wypadałoby to zrobić tak żeby Moravietzky nie widział.
@r123: co oni będą robić i gdzie handlować nie obchodzi mnie o ile na końcu będę mógł wypłacić na swój portfel. Taki revolut to jakiś żart. Oni nie wiedzą z kim mają do czynienia oni myślą, że jesteśmy lemingami z ich kontrolowanych giełd. Tu zdziwią się srogo.

@Manah: nie korzystam, kiedyś korzystałem i mam sentyment. Jeżeli już to tylko i wyłącznie https://bisq.network/
@losBamberos88: wcześniej było tak ze mogłes do 2k$ dziennie wypłacać bez weryfikacji.
Ktos tam kupił tę giełdę, i zmienił sobie zasady. Zamroził wszystkie nie zweryfikowane konta. Czyli jak miałes tam btc albo jakiegoś alta to żeby go sprzedać albo wypłacić trzeba było sie zweryfikować.
zdjęcia dowodów, bez znaków wodnych (bo automat nie przepuścił) + samojebkę.
Jak ci to nie przeszło ze 3x, to pisac ticket do supportu a jak u nich
@rebul4: ach o tym zamrożeniu mówisz, więc mamy na myśli to samo- ale to było chyba przy poziomie 7-8k za btc, także stosunkowo niedawno, a nie w grudniu- tzn przy największych spadkach.
Tak czy siak to właśnie przez tą akcję ostatecznie się zweryfikowałem i przelałem wszystko co u nich miałem na binance. A moja weryfikacja u nich trwała około tygodnia.
Ale zgoda, za to że nie dali choćby jakiegoś buforu czasowego