Wpis z mikrobloga

@taco duża jest różnica między 8 a 8 plus? Jednak wolałbym te 4,7". Właśnie też słyszałem że na 8 dużo szybciej łatwiej i przyjemniej korzysta się chociażby z apple pay
@dniam4: X miał być future fonem i pewnie nie będzie teraz jego kontynuacji, jeśli akceptujesz jego wady to bierz śmiało.

Jeśli chcesz konserwatywną 8 to bierz 8. Tylko nie narzekaj w zimę że musisz rękawiczki zdejmować żeby odblokować.

Lepiej poczekaj na wrzesień, będziesz miał pełen obraz sytuacji w jaką stronę pójdzie apple, ja tak zrobiłem bo łudzę się że pokażą jednak następcę SE. Bo jak nie to zostanę ze swoim szajsungiem
@aarahon ja w rękawiczkach nie chodzę, to zima się chroni przede mną. Chyba wezmę 8, bo wolę touch id, większy ekran mi niepotrzebny, gestami bym się pobawił jeden dzień i bym wszystko wyłączył, aparatu i tak nie wykorzystam w pełni robiąc zdjęcia w automacie. Poza tym x jest droższy o jakieś 1,5k zł, bez sensu
@dniam4: Nic byś nie wyłączył, bo gestami obsługuje się X'a... xD

Miałem iPhone 7 i przesiadłem się na X. Podobne wymiary, lekko większe ale za to ekran wypełnia cały front telefonu.
Face ID powoduje, że zapominasz o jakiejkolwiek blokadzie na telefon i tak jak odblokowujesz telefon z Touch ID to patrzysz na jego ekran. Logiczne, że jak odblokowujesz to po coś co chcesz zobaczyć na telefonie xD
Tak więc, patrzysz i