Wpis z mikrobloga

Uwielbiam to. Borek opowiada jak był w Karkonoszach po obozie przygotowawczym z Adamkiem przed galą Polsat Boxing Night i zabrakło im paliwa przez co Góral musiał pożyczać je od jakiegoś ukraińskiego kierowcy tira. Jaki z tego morał? Taki, że wczoraj Chorwatom też zabrakło paliwa. Jak dobrze, że odcięli tego gwiazdora i tego drugiego pajaca od higieny głowy, od reprezentacyjnego cyca.
#mecz #pilkanozna #misjafutbol
pawelososo - Uwielbiam to. Borek opowiada jak był w Karkonoszach po obozie przygotowa...

źródło: comment_nIOGFapVUlmHd1B7DRgn0NjRxVbUgrtG.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@pawelososo: oho mamy kolejnego krytyka pod publiczkę. Gdybyś zachował odrobinę obiektywności wiedziałbyś, że od stwierdzenia, że "Chorwatom zabrakło paliwa" zaczęli temat wczorajszego finału, Borek swoją anegdotką go na swój sposób domknął i zakończył.
Gdyby ktoś inny nawiązał jakąś inną dyscypliną i historią jej przedstawiciela do wczorajszego meczu to piałbyś z zachwytu, ale przecież "opluwanie" Borka jest teraz takie modne HE HE I BENDOM PLUSY.
  • Odpowiedz
@LukaszN: Czyli nie mam prawa skrytykować typa, bo dużo ludzi ma podobne zdanie do mojego i tak naprawdę robię to po to by im się przypodobać? Weź pal gume Łukaszku, to że zaczęli od "Chorwatów zabrakło paliwa" to wcale nie znaczy że muszę klaskać z radości, bo pan Head&Shoulders opowiedział długą, nieciekawą i nic nie wnoszącą anegdotkę ze swojego życia prywatnego. Wyobraź sobie, że nie każdemu sposób "dopinania i zamykania
  • Odpowiedz
@pawelososo: a czy gdzieś powiedziałem, że nie masz prawa go krytykować, jeśli ta krytyka jest zasadna? Sam uważam, że to co #!$%@?ł z Hajtą w wywiadzie o pielęgnacji skóry głowy było cienkie jak sik pająka, ale nie przysłania mi to ogólnej oceny wszystkiego, czym się zajmuje i co mówi. Takie wyciąganie z kontekstu wypowiedzi i naginanie ich pod swoje tezy jakie zastosowałeś w swoim wpisie jest po prostu słabe i
  • Odpowiedz