Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam pytanie, sytuacja wygląda tak że skończyłem studia i potrzebowałem szybko pracy - kasy, dlatego zatrudniłem się w magazynie, na tą chwile taka praca mi odpowiada bo mogę się skupić na nauce jezyków, ale zastanawia mnie czy to w przyszłości nie będzie problemem w cv, żeby znaleść jakąś lepszą prace, na zasadzie z magazynu do korpo..
#praca #praca #korposwiat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Zawsze możesz ściemnić i nie podać żadnej pracy w cv, a na pytanie dlaczego po studiach nic nie masz odpowiedzieć że postanowiłeś zwiedzić trochę świata, łykną taką bajerę bez popity, a będzie to lepiej wyglądało niż praca jako magazynier. Chcesz pracować w korpo - kombinuj dziewczyno ( )
@Kondono nie ma sensu ściemniać. Poszedł do pracy żeby mieć z czego żyć, a w między czasie się rozwijać przez naukę języków. To żadna hańba, a przede wszystkim nie powód żeby kombinować.

@AnonimoweMirkoWyznania CV powinno się przygotowywać stricte pod konkretną ofertę pracy, więc jeśli nie masz doświadczenia, albo masz tylko takie, które w żaden sposób nie pomoże Ci w otrzymaniu stanowiska na jakie aplikujesz, to po prostu o takim doświadczeniu w CV
UkrytyEskimos: A dlaczego to ma być problem ? Jak chcesz coś zmieniac, wiedzę masz to nie będzie problemu. Wiadomo że od razu ze stanowiska magazyniera na specjalistę nie skoczysz. Może znowu będzie trzeba pracować na gówno stanowisku typu stażysta żebym potem się dostać na stałe ale od czegoś trzeba zacząć. Magazynierem byłam zaraz po szkole średniej od 2 Lat pracuje jako specjalista w swojej dziedzinie więc można.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@AnonimoweMirkoWyznania: jak jeszcze nie wiedziałem co chcę robić to w trakcie studiów pracowałem w korpo, ale na produkcji. W międzyczasie przeszedłem awansem na trzy inne stanowiska i zebrałem sporo doświadczenia. W CV mam każdą gówno-pracę, bo nie ma czego się wstydzić. Czasem ktoś wspomni o tym, ale zazwyczaj się to i tak pomija, a mam w papierach ciągłość i doświadczenie na wielu polach.