Wpis z mikrobloga

Mireczki czy widział ktoś z was jak wygląda obraz w telewizorze Ferguson T32FHD506? Niestety w stacjonarnych sklepach u mnie nie ma tego modelu. Na necie jest jedna recenzja z której wynika, że obraz jak na tę klasę cenową jest bardzo dobry. Z jakichś pojedynczych ocen też wychodzi na plus.

Z ważniejszych parametrów tak to wygląda:

Rozdziałka: Full HD 1920x1080
Czas reakcji: 8 ms
Kąty widzenia: 178 stopni
Kontrast dynamiczny: 5000:1
Odświeżanie: 60 Hz
Jasność (cd/m2): 220
Wyjścia: nie potrzebuję ich masy, na plus że jest wejście słuchawkowe
Producent matrycy: TCL

Telewizor ma służyć głównie pod PS4 i czasami do obejrzenia jakiegoś filmu/serialu z pena. Trochę budżet mnie ogranicza i zastanawiam się, czy ten telewizor ma np. wyraźnie gorszy obraz niż podstawowy LG 32lj500v.

#tv #ps4 #telewizory #pytanie wołam też Pana @koloalu który się udziela pod tagami ;)
  • 8
@koloalu: Z tego co czytałem, niby do konsoli nie ma to aż tak wielkiej wagi. Najbardziej mnie ciekawi jak wygląda sam obraz i "głębia" kolorów. Czas jest właśnie bardzo dobry i kąty widzenia też. Jesteś w stanie ocenić ocenić jak obraz wygląda na tej recenzji? (Jest od momentu na którym widać głównie obraz bez opcji).
Obywatel_Kondominium - @koloalu: Z tego co czytałem, niby do konsoli nie ma to aż tak...
@Obywatel_Kondominium powiem Ci ze po takiej recenzji możesz tylko ufać człowiekowi który to nagrywa. Nie stwierdzisz nic na podstawie filmu takiego. Coś na zasadzie reklamy nowego tv która oglądasz na swoim starym tv i mówisz sobie o jaki fajny. Musiał bym go zobaczyć na żywo. Przejdę się jutro po galerii i poszukam może znajdę ten tv i Ci powiem jak się sprawuje ( ͡º ͜ʖ͡º)