Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę z pana @bioslawek, rozpisałem się i się okazuje że mnie zbanował xD
No to wklejam tutaj, żeby się nie zmarnowało, odpowiedź do tego tekstu:
____

Zadziwia mnie jedno; wasza umiejętność patrzenia selektywnie na całość i usuwaniu dużej częścirzeczywistości. Już nie tylko traktujecie społeczność LGBT jako najmadrzejszą, najnormalniejszą, ale w dodatku najdoskonalszą i najmoralniejszą


@bioslawek: Nigdy tak nie uważałem, więc nie insynuuj mi tego, proszę.

Swoich wniosków jednak nie oparła tylko na podstawie wrażeń z tego spotkania. Ogólnie czuje się dyskryminowana przez heteroseksualistów, jak i homoseksualistów, a te dwa przykłady opowiedziała jako potwierdzenie tego faktu.


@bioslawek: Zauważ, że nie obwinia nigdzie całych społeczności. Mówi o pojedynczych osobnikach, czy małych grupkach właśnie. Tamtemu chłopakowi nawet wybaczyła.

Prawda jest taka, że zarówno wśród heteroseksualistów jak i homoseksualistów większość ludzi to niedouczone betony.

No oczywiście że wszędzie się tacy ludzie znajdą. Nie wiem czy większość.
Ty z kolei już wiesz, że po tym jedym,
selektywnym przypadku, wszyscy LGBT+ uważają aseksów czy innych za "nienormalnych". Co jest wierutną bzdurą i jakimś stereotypem.
_____
Ewidentnie "dyskusja" z tym typem nie ma sensu, skoro zależy mu tylko na zakrzyczeniu drugiej strony i odebraniu jej prawa do odpowiedzi i odparcia "argumentów".

#bioslawek #homoseksualizm #lgbt #aseksualnosc
  • 2
  • Odpowiedz