Wpis z mikrobloga

Serj i jego "spowiedź".





















Trochę słabo to wygląda. Myślę, że albumu raczej nie będzie, a jak tak dalej pójdzie to długo razem nie pograją.
Szkoda, że Serj takie rzeczy wyciąga tydzień przed premierą albumu Darona...

Z dobrych wieści to Daron cichaczem udostępnił Guns Are Loaded na Spotify. Uwielbiam ten kawałek. Oczywiście ktoś już wrzucił na YT

#soad #systemofadown #scarsonbroadway
RezolutnyPasikonik - Serj i jego "spowiedź". 

SPOILER

SPOILER

SPOILER

SPO...
  • 7
  • Odpowiedz
Szkoda, że Serj takie rzeczy wyciąga tydzień przed premierą albumu Darona...


@RezolutnyPasikonik: zaczęło się od tego że Serj 2 dni temu w wywiadzie z Kerrang powiedział wprost: Serj chciał odejść już 15 lat temu i to on nas zatrzymuje. Generalnie chodzi chyba o kasę, ale trudno się dziwić że Daron chciał mieć więcej kasy w tamtym czasie skoro to on robił 90% muzyki na Mez/Hyp. Co ciekawe, Shavo jeszcze w
  • Odpowiedz
  • 0
@vvertoi kasa to na pewno ważny powód, czy Daron powinien brać więcej czy po równo tego nie wiem (przecież Serj i tak zarobiłby dużo więcej z wydawnictw SOAD niż przy swoich solowych projektach). Moim zdaniem jednak co innego jest głównym powodem - Serj spoważniał, poszedł w innym kierunku, inne teksty, instrumenty itp., a Daron wciąż stawia na teksty bardziej proste, mocniejsze granie. Wyobrażasz sobie że Serj śpiewa teraz coś w stylu
  • Odpowiedz
@ajag: warto zauwazyc ze Serj napisal, że Daron pisze teraz lepsze teksty. Daron powiedzial ze Serj nigdy nie byl fanem metalu i chcial teraz skręcic trochę w inny kierunek więc bardziej o dźwięk chodzi a nie o teksty. "Cigaro" tak czy tak zagrają na koncertach i bedzie spiewal "my cock is much bigger than yours" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@vvertoi no tak, trochę źle to ująłem, chodzi mi właśnie o całokształt, nawet na koncertach widać że Serj już nie czuje mocnego grania. Niech zostanie tak jak jest, na album Dictator czekam niesamowicie, kariery Serja już za bardzo nie śledzę.
  • Odpowiedz