Wpis z mikrobloga

@rebmib:

- siema . dostałem od was reneval list w którym chcecie ponad 200 funa więcej niż rok temu, zrobiłem compare na paru stronach i zmieniam na innego ubezpieczyciela

- czy moge zapytac na ile byla najnizsza quote?

- 512

- proponuje 492, dorzucam ochrone przedniejs zyby oraz od zgubiebnia kluczyków

- to w takim razie zostaje z wami

- prosze podac numer karty
@system_shock: autko igła. pomogło że jestem drugim właścicielem po polaku który dbał jak i ja kontynuując :D
Mija właśnie 4 lata jak kupiłem i dotychczas wymiana chłodnicy od klimy (300funa)bo dziurawa była i z 5 razy żarówki. (odpukać)

Oleje filtry raz na rok i około 10.000mil rocznie
  • 0
@jan_biegun_ dokładnie. Ale szok jak wielu ludzi nadal tego nie praktykuje. Znam typa co wkurzył się dopiero po 3 latach podnoszenia premium u tego samego ubezpieczyciela poczym przecier oczu jak pokazałem mu quote 600funa tańszy xd
@zomowiec: Ale denerwujace ze co roku trzeba odwalac to sam litanie, ubezpieczenie (na szczescie teraz tylko jeden sam.:), gas/prad, internet, moze konta bank/komorki, ciagle zmienianie tak jakby nie mogli po prostu daj dobrej ofery na starcie:).
Dodatkowo do tego walka z cashbackami (oddadza/bede utrudniac:), szukanie gdzie by mozna wydac te karty pre-paid:), czasami czlowiek ma dosyc i troche neci zeby po prostu zaplacic.
@zomowiec: tez tak zrobilem i rozmowa wygladala mniej wiecej tak:

dostalem wycene na nowe auto i jest zdecydowania za wysokie to ubezpieczenie, u innego ubezpieczyciela wyszlo taniej, chcialbym zrezygnowac.

- dobrze prosze podac nr ubezpieczenia

- podalem nr

- dziekuje w ciagu xx dni bedzie zwrot gotowki

Liczylem chociaz na jakas probe zatrzymania klienta ale mieli w dupie xd
@zomowiec nie zawsze dziala :(
Dzwonilem, ze rezygnuje bo znalazlem tansze. Uslyszalem tylko "OK".
Nie znalazlem tanszego i po miesiacu wrocilem do starego ubezpieczyciela. Bez obnizki :/