Wpis z mikrobloga

@laik123: No dobrze, to może odpiszę Ci w trochę poważniejszy sposób, żebyś zrozumiał. Jako pracująca w wolnych chwilach studentka nie zarabiam tyle, co #programista15k, więc zamiast odkładać każdy grosik, byleby tylko kupić sobie markową bluzeczkę w jakimś haemie czy innym podobnym sklepie - wolę zaoszczędzić i mieć pieniądze na jakieś inne przyjemności, czy choćby żeby odłożyć trochę na później i w razie czego mieć rezerwę finansową. To z takich praktycznych
  • Odpowiedz
@laik123: A, no i jeszcze jedno - "shopping" w centrum handlowym potrafi trwać niebotycznie długo, bo a to do tego sklepu trzeba wejść, a to do innego i marnujesz cały dzień. A w lumpku wszystko od razu pod ręką i nie trzeba łazić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: z takich męskich rzeczy to ciężko mi powiedzieć, akurat koleżanka przeglądała męskie bluzy i ta przypadkiem rzuciła mi się w oczy. Przeważnie znajduję tam takie normikowe ciuchy (ale dalej w mojej opinii - ładne). Bywam tam tak raz na dwa miesiące i zawsze z czymś wychodzę :D
  • Odpowiedz