Wpis z mikrobloga

@El_Desconocido: nie wielu. Względnie częściowo są to osoby które np zapomniały o tym że w ogóle posiadają BTC. Taka ciekawostka. Gdy BTC był po 40 dolarów - to miałem tego dla zabawy około 160 BTC po czym sprzedałem po 42 dolary bo uznałem że to jakieś punkty do gry online i do niczego to się nie przyda. Ale kto wtedy mógł wiedzieć czym tak naprawdę stanie się BTC. Raczej nikt.
  • Odpowiedz
@Amelcio: Dokładnie, czytałem też o jakimś chłopaku który dostał kilkaset BTC na urodziny (jak był po kilka centów), zapomniał o nich i żył dalej, a kilka lat później znalazł ten swój zapomniany portfel i teraz jest milioneren. Nie wiem czy to prawdziwa opowieść, ale zabrzmiała fajnie :)
  • Odpowiedz
@El_Desconocido: pewnie na złomowiskach wala się sporo komputerów i dysków twardych z BTC. ja np czasem naprawiam komputery stacjonarne lub odrestaurowuje stare komputery lub skupuje z Niemieckich złomów i mam taki nawyk: najpierw sprawdzenie dysku pod kątem istnienia plików wallet.dat oraz kluczy prywatnych i śladów po instalacji portelów krypto. xD narazie bezskutecznie.
  • Odpowiedz
@WrzodJestPrawdziwymWybranym: oj nie Ty jedyny straciłeś pieniądze na cryptsy. Pamiętam czasy Mintpal, wtedy popłynęło razem z giełdą jakieś 3000 USD. Mintpal był bardzo fajną giełdą fajnie działała fajny designe miała. Ale okazało się że to scam i gdy robilu NIBY update giełdy - poprostu zniknęli razem z stroną www i btc.
  • Odpowiedz
to wtedy nie wiedziałeś, a teraz nagle twierdzisz, że do końca roku 1 BTC osiągnie cenę 30-50 tyś dolarów? Na jakiej podstawie?


@MolestaEwnement: a kto wiedział i kto mógł wiedzieć. BTC wszedł jako pierwszy. DO tej pory miałem do czynienia tylko z walutami z gier, np z warcraft czy innych sieciówek i uznałem że BTC to poprostu jakiś zapis cyfrowy takiej właśnie waluty do gier. I olałem. Teraz już jestem
  • Odpowiedz
Kiedy BTC kosztowal kilka centów i urósł na 1 dolara to ludzie nie wierzyli, że urośnie więcej. Później urósł na 30 dolarów to nikt nie wierzył że urośnie jeszcze więcej. Później kosztował 100, 1000, 10 000 i 20 000. Wszystko jest możliwe.
  • Odpowiedz