Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki! Aktualnie mega boli mnie głowa,prawdooodobnie migrena. Chce wam troche powiedzieć o swoim zyciu . Mam 18 lat i brak perspektyw,pewnie nie ja jeden. Mam dziewczynę i kilku przujaciół,nie przeżyłem w życiu niczego złego. To raczej spokojne życie,nie jestem fejmem,ale jestem też przegrywem. Niby wszystko jest w porządku,ale odczuwam,że czegoś w życiu mi brakuje. Chodzę do dobrego liceum,ale mam wrażenie ,że moja matura to bedzie istna katastrofa. Nie potrafię wziąć sie do pracy. Mam wrażenie,że jestem dosyć zdolny ponieważ bez żadnego wysiłku osiągam oceny dostateczne(co w tej szkoke nie jest zlym wynikiem). Jednak cierpie na lenistwo,wiem że brzmi to płytko,ale ten problem jest istotny w moim życiu. To już nie chodzi o to że mi się nie chce czegoś zrobix ,ale ja odczuwam istny paraliż na myśl o tej czynności. Nie jestem w stanie się uczyć ,ani nawet niczego orzeczytać ,ponieważ w mojej głowie jest to bezsensowne. Ja nawet zbytnio nie chce kończyć studiów,bo mdli mnie na samą myśl o byciu typowym szarym człowiekiem podążającym według schematów. Mam bardzo głębokie ambicje ,ale każdego dnia czuje paraliż ,co uniemożliwia mi osiągniecie czegokolwiek sensownego w życiu i jego zmiane. Co robić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania jakbym czytał swoje odczucia 10 lat temu... Przez to że byłem leniwy i w domu się nie przelewało zacząłem pracę w wieku 19 lat(nie żałuję). Żałować mogę tego że nie uczyłem sie i nie zdawałem matmy i fizy. Do studiów dorosłem w wieku 24 lat i uczyłem się jak nigdy w życiu i jest ok. Przespałem 6-7 lat i tego żałuję.