Wpis z mikrobloga

wItAm NoCnĄ

Ja jebe, kolejna sobota pracująca, może i niedziela, już czasami nie mogę wytrzymać ;_; Plany na weekend poszły się #!$%@?ć. Gownozarobki i dziwią się, że brak ludzi, nawet Ukraińca żadnego nie ma.

Wyemigrowałbym sobie do takiej Kanady i żył spokojniej, inb4 trawa jest zieleńsza po drugiej stronie, ale na zachodzie naprawdę jest mniejszy #!$%@?, nie ma kultu tyrania, większą kultura, weselsi ludzie, wiem bo byłem w takiej Anglii i norma było, że losowa osoba pytała się mnie skąd jestem, jak się tu czuję, krótka gadka, jakieś chłopaki zaprosili mnie żebym sobie z nimi popykał w piłkę, nie spotkałem się z żadnymi przejawami agresji, a tutaj co drugi robak chce mnie zabić wzrokiem.

Czuję się tutaj nieswojo, codziennie widzę cwsniactwo, złodziejstwo (w robocie już kilka razy pewien osobnik #!$%@? mi śniadanie), te same gęby we władzach od prawie 30 lat, szans na zmianę zero, stare zgredy, które są w większości nie ogarniaja współczesnego świata, mają we łbach mentalny PRL, bigos #!$%@? na meblościankę i przygrywający w tle Zenek Martyniuk.

Rzygam juz tym wszystkim.
Pobierz Piezoreki - wItAm NoCnĄ

Ja jebe, kolejna sobota pracująca, może i niedziela, już c...
źródło: comment_eVdSBPe70z8ATdk9GS47M404LJeZZams.jpg
  • 4