Wpis z mikrobloga

#wislakrakow
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/komunikat_wisly_krakow_sa_2/

Jak czytam ten komunikat + wczesniejsze doniesienia mdz. innymi Michalaczaka i Migi sprowadzaja sie do tego, ze to rozwiazanie bylo juz na tapecie od dawna.

Dokladnie to samo proponowal D.Golda na spotkaniu z miastem, gdy ta idiotka Krol darla morde. Po spotkaniu mowil, ze nie moze udzielic publicznie szczegolow, ale na stole jest realna propozycja.

Ogolnie nie rozumiem teraz sensu tej hucpy we wtorek. Ktos wypuscil wsciekla babe, a wszystkie dyskusje toczone byly w kuluarach. Jesli dodamy do tego, ze pilkarze zostali poinformowani we wtorek, ze na pewno bedziemy grac na Reymonta to wszystko sklada sie w jedna calosc.

PS: Najlepsze jest to, ze ludzie chca wywalic Sarapate, a to ona zapewne ogarniala wszystko. Jakkolwiek sie to skonczy (bedzie ciezko z pieniedzmi) trzeba powiedziec, ze znow dala sobie rade w zarzadzaniu kryzysowym.

PS: Ale DD to by juz mogli pokazowo ... zwolnic.
  • 24
@snow:

Spotkanie to stanowi kontynuację wcześniejszych negocjacji Zarządu Wisły Kraków SA z Ekstraklasą SA przy udziale Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej - Zbigniewa Bońka. Klub zwrócił się do Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego z propozycją harmonogramu realnych spłat zadłużenia, licząc na wypracowanie modelu satysfakcjonującego dla obu stron.


IMO to już dawno było uzgodnione. Majcher wrócił z urlopu i nagle da się.

Król musi mieć niezły wściek #!$%@?
@snow: przyznam się szczerze, że po pierwszy przeczytaniu miałem wrażenie, iż zarząd próbuje przypisać sobie zasługi.

Jednak to co napisałeś jak najbardziej może mieć sens.

Ciekawie mnie za to, czy to porozumienie rzeczywiście zostanie sfinalizowane.
@Tomek1902 Wiesz to wyjaśnia też zachowanie Daniela Gołdy na tym spotkaniu. BTW: mysle, że mamy też odpowiedź na to dlaczego wpłacono milion. Widocznie tyle trzeba było.
@Tomek1902: @snow: a zauważyliście, że terminy spłat są takie, że poza pierwszą ratą, ESA może nie zdążyć nic wpłacić?
1mln wpłacony przez nas
1,25mln zaraz wpłacone przez ESA

Wyrok sądu obniżający zobowiązanie, do spłaty jakieś grosze.
@Tomek1902: @snow: czytam komentarze. Dostałem raka. Większość ludzi to półgłówki, które nie potrafią doczytać, że druga rata ma być między lipcem a wrześniem 2019 a trzecia w 2020r...
@demoos: zgodnie z tym artykułem, o czym pisałem wcześniej, porozumienie musi być jeszcze uzgodnione:

Teraz urzędnicy będą przystępować do rozmów dotyczących spraw prawnych oraz finansowych porozumienia, jednak wcześniej potrzebna jest pozytywna opinia skarbnika miasta oraz radców prawnych magistratu.


I jestem ciekaw czy gdzieś na tym etapie nie padnie to gdzieś....

http://sport.lovekrakow.pl/aktualnosci/wiceprezydent-krakowa-wisla-pozytywnie-odpowiedziala_26318.html#.W0dJBNHJYNQ.twitter
@AntyPOdPIS Czy ty przeczytałeś ze zrozumieniem ten post? Gdybyś tak zrobił zrozumialbys gdzie mogła być i co zalatwiala SS gdy toczyła się ta bezsensowna pogadanka z miastem.
@AntyPOdPIS oczywiście że domysły, ale skoro sprawa załatwiana była już od dłuższego czasu na linii Klub - Ekstraklasa - PZPN to chyba oczywiste kto reprezentował klub.