Wpis z mikrobloga

  • 32
O-------m. Wpadłem w jakiś wir pracy, czas mi zapieprza jak p------y, od rana na nogach wiec chciałem chwilkę się zdrzemnąć, no i sobie pospałem... o 9 mam w Warszawie spotkanie, a ja właśnie wstałem z 4 godzinnej drzemki w Olsztynie przy Cirkle K na przeciwko dworca głównego XDD

#olsztyn #oswiadczenie #j--------e
sonmc - O-------m. Wpadłem w jakiś wir pracy, czas mi zapieprza jak p------y, od rana...

źródło: comment_a05igcGdIWJOG0t4qQ2wIlr6MRXoppWD.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@srululuableble nie, ale obudził mnie menel bez koszulki, prosząc o 2 złote. Najlepsze jest to, że za nim poszedłem ,,spać" to pytał mnie 200 metrów dalej pod sklepem czy mu nie dorzucę do piwka XD

@monteskjusz dojadę w 3 ( ͡º ͜ʖ͡º) ale wypadałoby się jeszcze przespać bo od 7 jestem w podróży

@Dambibi musze Panie, musze.
  • Odpowiedz
@sonmc w takim razie skoro już spałeś, to pewnie lepiej się czujesz i możesz jechać. Dojedź w te 3h, stań na jakimś parkingu, idź spać i godzinkę przed spotkaniem wstań :p
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@monteskjusz nie no dojadę bez problemu. A na parkingu spać nie musze bo mieszkam w Warszawie ( ͡ ͜ʖ ͡) dziś tylko trochę przesadziłem z pracą bo zaliczyłem Wrocław, Poznań i Olsztyn. Jutro po spotkaniu robie sobie od razu wolne, bo ostatnio się zajezdzam.
  • Odpowiedz