Wpis z mikrobloga

jak myślicie, kiedy prawaki zaczną uważać leworęczność za chorobe psychiczną i każą zamykać za to ludzi w szpitalach psychiatrycznych?


@TurtleHerd: leworęczni ludzie statystycznie częściej odnoszą sukcesy w życiu, dlatego prawica nie będzie ich zamykać, bo tylko szkodziła by swoim.
  • Odpowiedz
@lewa_reka_putina: W jaki sposób homoseksualizm uniemożliwia przetrwanie gatunku? Homoseksualizm jest tak stary jak ludzkość i jakoś nie przeszkadza w przetrwaniu.
Jeśli natomiast chcesz powiedzieć, że przeszkadzałby, gdyby wszyscy byli homoseksualni, to nie masz racji. Po pierwsze homoseksualizm nie powoduje bezpłodności - homoseksualiści mogą mieć dzieci, to nie jest żadna sztuka ani wyczyn - po prostu nie mieliby ich ze swoim partnerem. Po drugie na tej zasadzie bycie mężczyzną jest chorobą, bo
  • Odpowiedz
Skoro niemożność przedłużania gatunku jest wadą, to czemu konserwatyści masowo nie wytykają palcami księży?


@liberalnysernik: bo księża i tak się rozmnażają xD

  • Odpowiedz
@TurtleHerd w przedszkolu zmuszali mnie do pisania prawą ręką i cięcia nożyczkami też prawą. Cały czas byłam tą złą i porównywano mnie do kolegi, który był leworęczny, ale starał się zostać praworęcznym. Zenua.
  • Odpowiedz