Wpis z mikrobloga

Zamowilam ładowarkę przez alieexpress i w trakcie akceptacji platnosci zawiesil mi sie internet. Okazalo sie zamowienie nie bylo oplacone wiec jeszcze raz przyklepalam i przy okazji jeszcze zmienil sie kurs dolara wiec cena roznila sie o pare groszy. Dzisiaj spr stan konta a tam podwojnie mi wzielo za jeden przedmiot i teraz nie wiem jak mam odzyskac pieniadze :/

#aliexpress
  • 15
@cirilla1989: blokada na rachunku, dana kwota została zablokowana i oczekuje na rozliczenie, a to czy dojdzie do obciążenia rachunku zależy od tego czy taka transakcja była
podobnie jak gdy płacisz kartą w sklepie i płatność zostanie odrzucona, na koncie i tak masz blokade wtedy

czym płaciłaś i kiedy to było i ile $$?
Ja w takiej sytuacji dzwonię do banku (lub innego operatora płatności) i u źródła wyjaśniam sprawę, jeżeli nie ma podwójnego zamówienia. Może być tak jak wyżej Andczej pisze, że środki zostały jedynie zamrożone.
@Andczej: zamawialam 8 lipca, nie jestem w stanie podac ci kwoty, bo tak jak napisałam, zmienil sie kurs dolara i ostateczna kwota ladowarki to 4,92$ z tym ze gdy pierwszy raz probowalam zaplacic to net mi sie zawiesil i nie zaakceptowalo transakcji i w tym czasie chyba doszlo do zmiany kursu a że moje zamowienie niby nie bylo oplacone to kliknelam jeszcze raz i teraz pobralo mi dwie rozne kwoty na