Wpis z mikrobloga

Ja, Olga Hepnarova, ofiara waszego bestialstwa, skazuję was na karę śmierci...

#betauprising w wersji retro

45 lat temu, ok. 14.10 10 lipca 1973 r. pewna młoda kobieta wjechała samochodem ciężarowym w tłum na przystanku tramwajowym w północnej części Pragi (ul. Milady Horakovej) zabijając 8 osób i raniąc 12. Mimo ewidentnych problemów psychicznych i dosyć obfitej kartoteki z historią choroby i pobytu w zakładach psychiatrycznych skazano ją na karę śmierci. Wykonanie wyroku opóźniło się z powodu Międzynarodowego Roku Kobiet w 1974. Była ostatnią kobietą straconą w Czechosłowacji.

Skuteczność ataku o wiele lepsza niż u waszych Rogerów srodżerów super dżentelmenów xD a jak dla mnie ona była dowodem na to że #!$%@? u kobiet też istnieje mimo iż Olga miała za sobą lesbijskie kontakty. W każdym razie zrobiła to o czym marzy wielu spierdonów czyli zemsta na normikach xD. Szkopuł w tym że ofiarami były osoby w podeszłym wieku.

Poniżej macie ankietę i fotos z filmu o tej sprawie w którym zagrała córka jednego z czołowych szurów polskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#historia #czechy #czechoslowacja ##!$%@? #przegryw
p.....4 - >Ja, Olga Hepnarova, ofiara waszego bestialstwa, skazuję was na karę śmierc...

źródło: comment_RR71TdbfuSYbODBhKnZWw9IYUbPorizH.jpg

Pobierz

Czy kobieta też może być spierdoliną i stulejarą?

  • Tak 73.9% (68)
  • Nie 26.1% (24)

Oddanych głosów: 92

  • 6
  • Odpowiedz
@aardwolf: głębsze #!$%@? (choroby psychiczne, schizofrenia, asperger) nie wybiera płci choć objawia się inaczej a kobiety lepiej kompensują deficyty społ, swoją drogą większość autorów ataków na normictwo miało bardzo poważne problemy psychiczne
  • Odpowiedz
Mimo ewidentnych problemów psychicznych i dosyć obfitej kartoteki z historią choroby i pobytu w zakładach psychiatrycznych skazano ją na karę śmierci.


@pivo14: nigdy nie rozumiałem i nie zrozumiem utrzymywania przy życiu psycholi z morderstwami na koncie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kon_na_biegunach: Rodger w młodości był ciągany po specjalistach i chociaż nie miał formalnej diagnozy ZA to inne problemy tak, na angielskim wiki jest to opisane.
Minnasian: https://nationalpost.com/news/alek-minassian
Gość jest taką zagadką że ciężko wyciągnąć o nim informacje aczkolwiek prawdopodobnie jego matka wiele lat temu opowiadała jakiejś lokalnej gazecie o tym że jej syn ma wysokofunkcjonujący autyzm i podlegał programowi terapeutycznemu.
  • Odpowiedz