Wpis z mikrobloga

@WeselnyGiermek00: Niewiele. Gram rekreacyjnie małym chajsem na dźwigni. Dwa dni temu wpłaciłem 0,017 BTC. Teraz mam 0,0375
Wyczułem że nie poleci kolejne dildo :D
Żeby nie było że ściemniam to @dla_zabawy może potwierdzić bo akurat mu pisałem o tych shortach i wartościach.
Nic nadzwyczjnego, wiele razy takie miałem. Po prostu miła niespodzianka bo nie patrzyłem w bitmex przez 1h, wchodzę a tam taki dumpik ładnie złapałem
@WeselnyGiermek00: No i wiesz. To że zrobiłem 100% ileś tam procent nic nie znaczy. Nie wypłacę tego, tylko dalej będę na bitmexie trzymał. Mogę to wyzerować za 2 dni ;P
Choć wyzerować to nie bo na mniejszej dźwigni nie wyzeruję, ale stracić więcej niż urobek jest prawdopodobne :D Hazard i #!$%@?
@WeselnyGiermek00: To ja nie raz dla jaj sobie kontrakt za 2$ na dźwigni x50-70 robiłem i po 15 minutach miałem po 230% ROI :D
Wiadomo to tak dla zabawy, ale dupa boli jak sobie pomyślisz że mogłeś wrzucić duży chajs i w 15 minut tak pomnożyć. To można traktować jako rekreacyjną zabawę, inaczej bym #!$%@?ł wszystkie BTC i tyle by było z mojej rewolucji