Wpis z mikrobloga

Tak na szybko własne przemyślenia o redaktorze Rudzkim i nagonce na niego w ostatnich dniach. Ja akurat bardzo lubiłem Rudzkiego za komentarz meczów Premier League, EB czy jego fajne uwagi i spostrzeżenia w Misja Futbol/Misja Rosja. On zawsze tam sprawiał wrażenie ciepłego kluska i ogólnie miłego. Jednak jak poczytałem o historii z ip i naczelnym polskiej strony fanów Realu, to aż poczułem ogromny #!$%@? na niego. Gość jest strasznie buńczuczny jeżeli chodzi o jego pozycję w Przeglądzie Sportowym i każdy inny jest dla niego nie znającym się cymbałem.

Także prawidłowy jest ten jad niektórych ludzi w jego kierunku.

Ktoś wczoraj na tagu wrzucał bardzo dobry artykuł o Rudzkim, gdzie pokazane jest dlaczego nie powinno się łączyć prywatnego profilu ze służbowym.
#pilkanozna #rudzki
ziabol17 - Tak na szybko własne przemyślenia o redaktorze Rudzkim i nagonce na niego ...

źródło: comment_W66rwmsam4ROc31s8zEx5JPBNV2xrybg.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: @ziabol17: ogólnie mam z nim taki sam problem jak z Twarowskim, jako komentator no dla mnie bomba, ale ekspertów to z nich nie widzę, raz powiedzą coś mądrego, a raz wciskają swoją opinie a nie fakty, dziennikarz jest o podawania faktów a nie swoich opinii. Twarowskiemu muszę oddać jednak że dość dobrze orientuje się przynajmniej w Premier League, gorzej jest gdy mówi na inny temat.
  • Odpowiedz
@ziabol17: ja go lubiłem do momentu jak pomylił lata zdobycia mistrzostwa przez Arsenal(zdarza się) i mu podpowiedziałem. Bez spiny, bez obrażania, po tygodniu zobaczyłem ze jestem u niego zablokowany. Koleś bez dystansu do siebie, za duze ego, a szkoda.
  • Odpowiedz
@krissq2502: Twarowski kilka sezonów temu (bodaj 16/17) napisał, że bez Bale’a Real nie istnieje i się o to wykłócał. Potem Bale doznał kontuzji i Real wygrał Ligę i LM praktycznie bez niego XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krissq2502:

a raz wciskają swoją opinie a nie fakty, dziennikarz jest o podawania faktów a nie swoich opinii

Odróżniasz dziennikarstwo publicystyczne od informacyjnego?
  • Odpowiedz