Wpis z mikrobloga

Swoja droga ciekawe jak szybko moderacja dojdzie do tego ze mam tu pelno swoich kont ktorymi oskarzam sie wzajemnie i sam nakrecam na siebie karuzele z nudow komentujac wbrew sobie :) kilka wpisow po 3000 plusow i kilka po ponad 5000 a moderacja dalej kara mnie choc nakrecam im mnostwo ruchu na stronie i zapewniam wiele rozrywki uzytkownikom wykopu. Sporo znalezisk z mojego bordo konta na glownej tez nakreca wam biznes :) Najbardziej szkoda mi ze a_s juz nie pojdzie ze mna na ta kawe o ktorej kiedys smieszkowalismu z konta elvisa bo nie wypada z takim zbrodniazem a jako jedyna w tym serwisie potrafi posmieszkowac i ma luzniejsze podejscie od modow i michala. Propo michalka nie zapominaj o tagu polityka jak juz publikujesz :) no nic i jak a_s moze to skontaktuj sie ze mna bo macie spora luke w zabezpieczeniach i chce wam dac znac zebyscie ogarneli :) no nic milej nocnej przyjaciele i dla atencji pare tagow #rozdajo #pokazmorde #programowanie
AurenaZPoIski - Swoja droga ciekawe jak szybko moderacja dojdzie do tego ze mam tu pe...

źródło: comment_DMxZ5AHSafkp8xhI0BlhNXU2qdHhYHyF.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzies w zakamarkach mojego dysku kurza sie nicki kilkunastu obecnie powszechnie rozpoznawanych uzytkownikow z roznych koleczek wzajemnej adoracji i jak kilka osob nie skonczy ze swoja hipokryzja to wyjda potwierdzenia ich wczesniejszych permow np pan regulacja i ziomki ale tez osoby z innych grupek
  • Odpowiedz