Wpis z mikrobloga

@egocentryczka: A no generalnie rozważałem to jako drogę zawodową no i ciekaw jestem jak wygląda taka praca i jak się pracuje - googlowałem +/- ale zazwyczaj takie ogólnikowe pierdu pierdu a chciałbym konkrety. Tak się złożyło, że akurat szukam pracy i w sumie dużo biur nieruchomości się ogłasza u mnie na mieścinie dlatego się zastanawiam
@Vamiacz: jako agent czy w biurze?

Generalnie powiem tak w biurze za dużo nie zarobisz, ale i się jakoś mega nie napracujesz, znaczy czasami jest meksyk, ale ogólnie jest miło i przyjemnie z tym, że zarobki średnie.

Jako agent zapier.... jak mały robocik, często dokładasz ze swojej kasy na benzynę, auto czy telefon, ale jak masz dobrą passe w sprzedaży to miód malina płynie z prowizji, z tym, że tu nie
@egocentryczka: Mhm rozumiem, dzięki wielkie. No ja dopiero co zaczynam przygodę z rynkiem pracy - pracowałem w sumie 7 miesięcy z czego 3 na słuchawce a 4 na stacji paliw także kontakty z upierdliwymi i tragicznymi klientami mam już przerobione chcąc nie chcąc xD Generalnie z tego co widzę, rozmowę mam w czwartek jako "Doradca Klienta ds. Nieruchomości"
czyli obstawiam, że biurowa a nie agent - nie mam zielonego pojęcia w