Wpis z mikrobloga

Mieliście kiedyś taką sytuację, że dzwoniąc do kogoś za granicę usłyszeliście przy kolejnym połączeniu lub przy rozłączeniu całą rozmowę (kwestię) wypowiedzianą przez was lub waszego rozmówcę.. Miałem ostatnio coś takiego, dość niepokojąca sprawa. O co kamannn ?!

Coś tego rodzaju:

> Od 3 tygodni w dniach poniedziałek-czwartek przebywam w Londynie w delegacji. Dzisiaj znajomy który jeździ ze mną opowiadał mi o sytuacji, która mu się ostatnio przydarzyła. W trakcie rozmowy z polskiego telefonu na polski numer znajdujący się w Polsce, rozłączyło go po czym po kilku sekundach odtworzyło mu całą rozmowę w słuchawce. Nie chciało mi się wierzyć dopóki mnie nie zdarzyło się to samo.

Dzisiaj w trakcie rozmowy telefonicznej do Polski, po 2-3min rozłączyło mnie i odtworzyło całą rozmowę od początku do końca, gdzie było słychać tylko i wyłącznie mojego rozmówce. Mój głos nie był słyszany.

Jeżeli moja rozmowa została odtworzona to wcześniej musiała zostać gdzieś zapisana. Macie jakieś pomysły co to mogło być? Dlaczego nasze rozmowy są nagrywane, a jeżeli nawet to dlaczego ktoś dopuścił do takiego buga aby zostało nam to odtworzone?


Coś o nas:

Obydwa telefony są nasze prywatne

Jego system w telefonie to iOS, mój android

Jego sieć to T-mobile, moja Plus

Jesteśmy w zupełnie różnym wieku


#andorid #pytanie
  • 6
@KrolWlosowzNosa:
Też tak miałem kiedyś.
Wytłumaczenie
- naiwne: operatorzy puszczają ruch cyfrowo, więc rozmowa to forma transmisji nagrania, streaming jak przez Skype. Może jakiś błąd w oprogramowaniu czy chu...
- foliiarskie: podsł#!$%@? i Echelon się zapętla :|