Wpis z mikrobloga

Informacje, plotki i ciekawostki:

- Negocjacje pomiędzy Rockets a Schwarze Kapelle zakończyły się niepowodzeniem. Houston oferuje mu 56 / 4, podczas gdy Clint chce okolice 80 / 4.

- Vitoria, Efes i Tel Awiw są zainteresowane ściągnięciem z powrotem do Europy Shane'a Larkina ( #celticspride )

- Dwight chciał zostać w Nets, lecz Brooklyn nie planował podpisania z nim kontraktu w przyszłym offseasonie ( #bruklinstronk )

- Wg źródeł bliskich Kawhiemu faworytem do jego pozyskania zostali Clippers. Podobno Kawhi nie chce być drugą opcją przy LeBronie w Lakers. Zarząd Spurs jest skłonny jednak odrzucić każdą niewystarczająco dobrą ofertę tylko po to, aby zrobić mu na złość.

- Smart zostanie UFA w tym offseasonie i na 95% nie zostanie w Bostonie, gdy wg źródeł "zarząd Celtics go zdradził". Inne drużyny oferują mu do 9 mln rocznie, sam jednak oczekuje więcej. Możliwe jest, że na FA pójdzie dopiero w październiku.

#nba
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piotr-zbies: Niech mnie ktoś z błędu wyprowadzi, ale Smart nie może zostać w tym sezonie UFA, chyba że Boston się na to zdecyduje. Zabierze jakikolwiek kontrakt w lidze to Ainge może go wyrównać, więc zostaje mu tak naprawdę jeszcze qualifying offer.
Zarząd Spurs jest skłonny jednak odrzucić każdą niewystarczająco dobrą ofertę tylko po to, aby zrobić mu na złość.


@piotr-zbies: Pisałem, że tak to wyglądało jak usłyszałem o żądaniach Spurs do Sixers, no i faktycznie. W sumie szkoda Kałaja.
  • 0
@MichuB 15 baniek na rok może dać tylko Milwaukee i Atlanta. Milwaukee wolałoby je dać Jabariemu, a Atlanta chce oszczędzać na salary, żeby w styczniu lub w lutym wyciągnąć na wymianie coś ciekawego.

11 baniek może dać jeszcze Brooklyn.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HalfManHalfAmazing: No właśnie, czyli może zostać wolnym agentem za rok, a nie "Smart zostanie UFA w tym offseasonie". Piotr chyba źle sformułował zdanie, czym wywołał u mnie niepewność, czy na pewno dobrze pamiętam zasady free agency i sytuację Smarta XD
@MichuB: ale za rok/ kazdy liczy na grube wyplaty, bo ma wejsc nowe sallary zwiazane z bukmacherami , kluby plus zawodnicy podpisuja 1+1 bardzo czesto , wiec kalkulacja Smarta nie jest taka glupia, zawsze to jest ryzyko bycia drugim Noelem