Wpis z mikrobloga

Jak z grami na #ps4 które wychodzą też na #nintendoswitch. Jest jakaś różnica w grach czy zazwyczaj idealne odwzorowanie gry na innej platformie. Na którą platformę kupujecie gry w takim przypadku jak macie obie #konsole. Ogólnie mam PS4 i się zastanawiam nad Nintendo switch ale oprócz paru exow nie widzę sensu wydawania takiego szmalu. Tylko nie piszcie że warto bo mogę grać wszędzie nie tylko w domu bo co może być lepszego od piwnicy XD.
  • 6
@Turczyk widzę taki żeby pograć w gry typu Zelda albo Mario. No na pewno nie dla gier rodem z ds lite xD. Gier niby jest mało ale z drugiej strony fajnie byłoby mieć konsole do czekania (typu czekam na grę albo na promke jakaś na grę na ps4 to w tym czasie przez miesiąc gram na switch w jakiegoś Mario) tylko ta cena gier jak z kosmosu i nie ma dobrych promo
@Sonia_Zwierzynska: Rzuć monetą i będziesz miał problem z głowy. Bo w sumie byś kupił ale w sumie sam nie wiesz po co tak naprawdę i szukasz jakichkolwiek pozytywnych argumentów w tym (trochę jak baba z okresem) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Turczyk bardziej bym kupił ale boje się że to tylko moja chęć #!$%@? szmalu. No bo co nie kupię sobie 2 gier po 300 każda co miesiąc, tak samo boje się że oprócz Mario zeldy i kirbiego nie ma innych gier które byłyby powiedzmy za sensowna kwote tylko jakieś co są też na ps4 albo przeniesione gry z poprzednich konsol Nintendo.