Wpis z mikrobloga

@ZigiZyg: miałem atv4 a obecnie mam wersje 4k i używam głównie do Netflixa, oraz jako bramka do czujników temperatury. YT podobno nadal nie obsługuje 4K a airplay do ogadania filmów z przeglądarki nie nadaje się za bardzo. Bez Siri jest to też trochę wybrakowany produkt.
@ZigiZyg: Ja mam ATV4 i jestem bardzo zadowolony. Używam głównie jako centrum Homekit, do oglądania HBO GO, Netflix, Amazon Prime, Showmax, Vevo, filmów i serialu z serwera Plex, TVP VOD i muzyki po Airplay. Czasami poprzeglądam też Tindera XD. Super jest pilot i gdy naciśniesz na nim przycisk to włącza telewizor, u mnie też pilotem od telewizora można sterować ATV. Najbardziej brakuje mi aplikacji Ipla i player, ale podobno ma na
@Wierszu: powiem tak, odpaliłem tylko raz serial z cda przez airplay bo ogarnąłem sobie netflixa, ale gdybym tego nie zrobił to śmiało mógłbym oglądać wszystko przez airplay :) ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wierszu: ja jeszcze korzystam z yt, jakieś zdjecia z iclouda, mam kilka gierek i jeżeli przyzwyczaisz sie do pilota to spoko sie gra, produkt spełnił moje oczekiwania :) fajny jest gładzik na pilocie, a jak chcesz wpisac jakiś tekst to wyskakuje klawiatura na iphone także nie trzeba bawić sie pilotem :)