Wpis z mikrobloga

Zaczynam w wiedźmina i troszkę mnie ten pierwszy side quest rozczarował. To, że sobie biegasz i szukasz podpalacza.



No jak to tak, koledzy? Dlaczego nie biorą pod uwagę, że są jeszcze gorsi ludzie i chcą wszystkich oszukiwać? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wiedzmin3
  • 19
  • Odpowiedz
@patrzpan: a no widzisz, zdarza się, że i kiepska w gry różowa grywa w wiedźmina. Była promocja, a tak się wszyscy zachwycają tą grą, że czemu by nie. c:
Jeszcze nie. Powoli sobie śmigam i biegam wszędzie, więc jeszcze dłużej mi wszystko zajmuje. c:
  • Odpowiedz
@patrzpan: no właśnie czytam tu i ówdzie, że się tak ludziom zdarza. Ale do pracy na 6:30, więc mam nadzieję, że będę wiedziała lepiej niż tak siedzieć. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dziękuję za radę. Każda się przyda na pewno. <3 A to daleko jest?
  • Odpowiedz
@unluckysoap W weekend tak robiłem że siedziałem do 5.Wątek tego gościa pojawi się chyba nawet w Białym Sadzie i dalej chyba spotkasz go w Velen.1,5 roku temu pykałem więc mogłem zapomnieć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@patrzpan: myślę, że taka czacha chyba by mnie skutecznie odstraszyła :0
Ale póki co na tych pierwszy levelach, to nawet się stracham, by nawet takie trzy poziomy wyższe atakować. Tak powoli te moje poziomy rosną. :c
  • Odpowiedz
@unluckysoap ja zawsze staram się wykonywać dobrych moralnie wyborów nawet gdy mniej szekli. Z resztą hajs w tej grze to nie problem- wystarczy cisnąć pytajniki, zbierać wszystko stamtąd i sprzedawać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@unluckysoap xD nie tyle dobra co rozemocjonowana, wielokrotnie ryczę przez tą grę. Najfajniej jak się trochę pobiega i jest te kilka tysięcy to mi wisi i zlecenia za free nawet mogę robić BO MNIE STAĆ. Wiem. Słodko też ()
  • Odpowiedz