Wpis z mikrobloga

#iqos #heets #pytanie do ludzi co się przezucili z analogowego papierocha na to elektroniczne cudeńko, jak zaspokaja to głód nikotynowy? Jak smakuje w porównaniu np do białego malboraska? W moim przekonaniu dużym plusem jest to że palce nie śmierdza i podobno zapach na ubraniu się też nie utrzymuje.
  • 9
@SanchezYZF: Przerzuciłem się z fajek na iqosa, gadałem też z kolegą który się przerzucił z fajek na epapierosa i próbował iqosa, i właśnie plusem iqosa jest że na chillu zaspokaja głód nikotynowy i masz wrażenie z palenia papierosa w porównaniu z epapierosem, a o utrzymywaniu zapachu nie ma co mówić w zasadzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SanchezYZF: gorzej z tym śmierdzeniem - to jest tak, że jak paliłeś ileś lat szlugi, to rzeczywiście - mniej pachnie, nie czujesz i się wydaje że nie śmierdzisz ale jak ktoś nie pali i przyjdzie człowiek po iqosie - on ma taki charakterystyczny zapach, jakby bardziej kwaśny i chemiczny. Czuć go słabiej, ale nadal czuć. No i mi smak totalnie nie podszedł - był właśnie taki jakby chemicznie sztuczny, a przy