Wpis z mikrobloga

Pitbulle, amstaffy i inne psy zabojcy... czy powinny byc zakazane?

Mysle, ze tak. Pitbull znowu zaatakowal. Tym razem w Poznaniu - napadl na dziewczynke wyprowadzajaca malego psa. Piesek zagryziony, dziewczynka na szczescie wyszla z tego calo. Pitbulle to cos okropnego :(

https://www.wykop.pl/link/4404629/pitbull-zaatakowal-10-latke-na-spacerze-z-pieskiem-zwierzak-nie-przezyl/

#mikroreklama #maciejczuk
tomasz-maciejczuk - Pitbulle, amstaffy i inne psy zabojcy... czy powinny byc zakazane...

źródło: comment_P721e4rYzUXT7TXRJOGcdbUWZmnXG1Ft.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@tomasz-maciejczuk bo ileż można powtarzać że rasa tu nie ma znaczenia tylko wychowanie. Pitbull, Amstaff itd to nie pies dla każdego. Co prawda źle ułożony jamnik czy york takiej krzywdy nie zrobi bo nie ma fizycznych możliwości.
  • Odpowiedz
@tomasz-maciejczuk: te psy maja po prostu mozliwoac zagryzc gdy sa zle wychowane. Najgorzej sa wychowane male psy bo sa kupowane jaknie zabawki po prostu nie sa w stanie zrobić krzywdy.

Sam mam amstaffa i ten pies sie boi wlasnego cienia xD jest strasznie opiekuńczy, ma tendencje do bronienia swojego wlasciciela dosc mocno ale krzywdy to on czlowiekowi nie zrobi bo zwyczajnie sie boi
  • Odpowiedz
  • 15
@tomasz-maciejczuk a przekleje sobie to, co napisalam na glownej: Do Was dalej nie dociera, że rasa nie ma NIC do rzeczy, tylko wychowanie psa. Yorki i inne male gówienka znajdujace sie w zlych rekach też mogą pogryźć i zrobiły to niejednokrotnie, tylko nie sa to sprawy tak naglasniane.

A juz tak calkiem z innej beczki - nigdy w zyciu nie puscilabym dziecka z psem na spacer samego. Tak się nie robi, i
  • Odpowiedz
  • 3
"Pitbulle, amstaffy i inne psy zabojcy... czy powinny byc zakazane?"

Ej, a tak swoją drogą podaj jeszcze te 'inne psy zabójcy'
  • Odpowiedz
  • 69
@nini trochę #!$%@?, bo rasa jednak ma trochę wpływ. Jednak uważam, że każdy pies powinien mieć kaganiec w miejscach publicznych. A jak nie, to w razie wypadku #!$%@?ć taką karę, żeby się nie wypłaciła osoba do końca życia. Ludzie po prostu są nieodpowiedzialni.
  • Odpowiedz
łagodnym cielakiem do miziania


@SpalonyHeretyk: do czasu aż mu coś nie odpier doli, jak większości krzyżówek.

Do Was dalej nie dociera, że rasa nie ma NIC do rzeczy, tylko wychowanie psa. Yorki i inne male gówienka znajdujace sie w zlych rekach też mogą pogryźć i zrobiły to niejednokrotnie, tylko nie sa to sprawy tak naglasniane.


@nini: oczywiście, że mogą pogryźć, ale inną siłę nacisku szczęk ma York czy inne małe
  • Odpowiedz
  • 1
@fabikk niech się cieszą, że skończyło się tylko zjedzeniem psa, a nie jej. Nie musiałby to być pitbull, tylko dziki, zwykły pies który #!$%@?łby i ją i małego szczurka. :)

Ja nie bronie rasy, mówię jak jest. Właściciel tego pitbulla powinien ponieść najgorsza z możliwych kar, tylko zaznaczam-to nie wina psa, że jest jaki jest :)
  • Odpowiedz
@tomasz-maciejczuk: ja uwazam ze nie musza byc zakazane. Jak sie ma posesje i 3 metrowy mur to czemu by ich nie trzymac? Na moje to u siebie to mozna i fose z krokodylami jak juz ktos musi. Ale w miejscach publicznych nie. I w blokach z plyty trz nie. Pitbul Pimpus taki lagodny a jak sie zerwie ze smyczy to w minute opierdzieli ratlerka czy kota albo co gorsza dziecko. A
  • Odpowiedz
@tomasz-maciejczuk: jak miałam 10 lat to pogryzł pekińczyk, którego właściciel zawsze szczuł na rowerzystów. A, ze jechałam sobie rowerkiem to mi się wgryzł w nogę.


Jak miałam z 5 lat to ugryzł mnie owczarek niemiecki, który był całe życie zamknięty w szopie i raz go wypuścili, żebym obejrzała sobie pieska.


Ludzie to coś okropnego :(
  • Odpowiedz