Wpis z mikrobloga

To zdj wywołało u mnie #nostalgia. Teraz ludzie spierają sie kto lepszy - Messi czy Ronaldo. Prawda jest taka, że jestesmy wielkimi szcześciarzami bo mamy przyjemnosc ogladac dwoch galaktycznych piłkarzy. Narazie tego nie doceniamy, ale jeszcze pare lat i zakonczy sie ta „rywalizacja”, a my mozemy nie dozyc kolejnych takich kosmitów, bijących rekord za rekordem.
#mecz #pilkanozna #realmadryt #barcelona #forzajuve #mundial
kezioezio - To zdj wywołało u mnie #nostalgia. Teraz ludzie spierają sie kto lepszy -...

źródło: comment_yCfdfRkisBhRPsd7r7zJhxQ9gu3eujCS.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@kezioezio: jako kibic barcelony bede chyba plakal jak ronaldo zakonczy kariere, nie mowiac juz o messim
mow sobie co chcesz, ale jak widze jako ich nastepcow mbappe i dembele no to sorki ale ja nie chce xD
  • Odpowiedz
@buziol: Podzielam zdanie @MilusiMisio , Mbape gra nieziemsko. Ogladajac go w meczy z Argentyna doszedlem do wniosku, ze on to taki nowoczesne polaczenie Messiego i Ronaldo razem wzietych - pilkarz z nowej epoki.
  • Odpowiedz
@MilusiMisio: bo wyszedl mu jeden mecz? Za rok zapomnicie przeciez o nim wszyscy.


@ETS2Fun: Może tak, może nie. Ronaldo w wieku 19 lat kosztował ułamek ceny "starego" Ronaldo w Realu. On kosztuje w wieku 19 lat więcej niż Ronaldo teraz i więcej niż Ronaldo, Messi i Neymar w wieku 19 lat razem wzięci.
Raczej idioci nie wyłożyli za niego 120 milionów bo "udał mu się jeden mecz".

Narazie tego nie
  • Odpowiedz
@surlin bo dziś płaci się wielkie pieniądze za potencjał zawodnika, a nie jego faktyczne umiejętności. Nie tylko za mbape stały wielkie pieniądze.
  • Odpowiedz