Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, oceńcie. Przesadzam czy nie?
Reszta w komentarzu.
#badoo #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki, oceńcie. Przesadzam czy nie?...

źródło: comment_N5aucH2ZsmKkRIXlhYYrl3aBeQjXcikY.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dobrze robisz, zuch chłopak, trzeba tępić to bzdurne podejście do zaczynania rozmów. Swoją drogą uwielbiam te argumenty "dzisiaj już nie myślę, więc nie zadawaj mi trudnych pytań". Jutro będzie zmęczona, pojutrze będzie ją bolała głowa, a dnia trzeciego zajęta będzie zmartwychwstaniem.
  • Odpowiedz
Ale jesteś irytujący. Po cholerę prawisz obcej lasce kazania, skoro przyznała się, że jej argument był słaby? XD Sfrustrowany wykopek.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie lubie sie narzucać znaczy tyle, że nie lubie przejawiać inicjatywy, jestem ostrożna, niekiedy wolę poczekać aż ktoś inny wykona pierwszy ruch. Nie, to nie znaczy: ty mi się narzucasz. Wyszedleś na kogoś bez obycia kto się czepia byle sie czepiać.
Mnostwo kobiet woli zostać zaczepioną niż samej zaczepić mężczyznę
Nie mam ani jednej koleżanki która by podeszła do faceta by poprosić o numer telefonu, zaprosic na drinka czy zaproponować
  • Odpowiedz
@szwe: różowa która ma świadomość swojej głupoty a nawet taka która się do tego przyzna jest jak skarb :D
Nie wiele takich po świecie pochodzi
  • Odpowiedz
Słodkideszcz: @AnonimoweMirkoWyznania: Po czym poznać skrzywdzonego wykopem chłopaka? Po argumencie: "zrobiłabyś coś gdybym był przystojniejszy".
Wyjdź z tego portalu i nigdy nie wracaj, bo skrzywdzili cie tu, zanieczyścili mózg. Ratuj się.
A co do samego argumenty, kobieta prędzej zagada się do przecietnego bo mniejsza szansa na odrzucenie, tak samo jak faceci zagadują do przeciętnych bo u pięknej nie mają szans. Ludzie mają kompleksy i boją się odrzucenia, to nimi kieruje.
  • Odpowiedz
Nie lubie sie narzucać znaczy tyle, że nie lubie przejawiać inicjatywy, jestem ostrożna, niekiedy wolę poczekać aż ktoś inny wykona pierwszy ruch. Nie, to nie znaczy: ty mi się narzucasz. Wyszedleś na kogoś bez obycia kto się czepia byle sie czepiać.

Mnostwo kobiet woli zostać zaczepioną niż samej zaczepić mężczyznę

Nie mam ani jednej koleżanki która by podeszła do faceta by poprosić o numer telefonu, zaprosic na drinka czy zaproponować podwiezienie. I
  • Odpowiedz