Wpis z mikrobloga

@cruc: @kodkreskowy: @Althorion: No właśnie aurman robi dużo niepotrzebnych problemów a mianowicie - nie działa. Dlaczego nie działa? Już mówię i objaśniam: chciałem sobie zrobić podsystem archa w głównym systemie - coś na wzór WSL z windowsa. Wykorzystałem do tego kontenery LXD, które jak się okazało działają świetnie. Jest tylko jeden problem: w kontenerach nie działa sudo, a przynajmniej nie działa poprawnie (Chodzi o moment w którym sudo pyta
  • Odpowiedz
@superolcc: "Instaluj", a może jakaś przewaga nad innymi menedżerami? Bo póki co natywny pacaur w c działa bez zarzutu i robi dokładnie to co chcę, więc nie wiem po co miałbym cokolwiek zmieniać ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: pacaur jest porzucony i dalej nie będzie rozwijany. Jeśli coś się zmieni w API pacmana albo zostanie odkryty jakiś bug w samym pacaurze, to będziesz miał poważny problem i nawet się o tym nie dowiesz.
  • Odpowiedz
@Althorion: Wiem o tym, ale ten arch to podsystem tylko do wykorzystywania prostych narzędzi, repo czy kompilacji. No i aktualizacja pacaura jest z początku czerwca, więc wymienię go faktycznie jak będzie mocno przedawniony.
  • Odpowiedz