Wpis z mikrobloga

#divyzwykopem #roksa

Skończyłem dzisiaj nieco wcześniej pracę i pomyślałem, że wyskoczę na wieczorny diving. Czytałem wcześniej opinie o pewnej brunetce (8 komentarzy każdy opisuje w samych superlatywach) myślę sobie, że jak to szwagry trochę koloryzują, ale nie tym razem. Nie chce mi się rozpisywać, ale dziewczyna była po prostu śliczna taki typ urody i sposobu bycia, że mógłbyś się codziennie przy niej budzić. Całe spotkanie to namiętny seks przeplatany pocałunkami przytulaniem i świetną rozmową.
Czytałem, że niektórzy się #!$%@?ą w divach, ale nigdy nie sądziłem, że mi się to przytrafi. Póki co mam nadzieję, że to tylko zauroczenie i minie po kilku dniach, ale od momentu wyjścia tylko o niej myślę O.o.
Jakiś mirek diver miał podobną sytuację?

Oczywiście wołam @ChadWawa jako naczelnego diviarza wykopu.
  • 17
  • Odpowiedz
@Shengen: Ja jestem zakochany już kilka lat w dziwce(no może teraz troche mniej) mimo, że ostatni raz u niej byłem 2 lata temu, bo skończyła kariere i #!$%@? wie co teraz robi. Może poznała bogatego chada klienta i jest teraz żoną i matką polką. Chodzenie do innych dziwek nie pomaga, często myśle właśnie o tej.
  • Odpowiedz
@Shengen: Mialem tak z trzema divami.. niestety z jedna trzyma mnie do dzis.. Problem w tym ze nie jezdzi do mojego miasta od 4 miesiecy.. i zeby sie z nia spotkac musze jechac 250km.. i 300zł ( biore 2h)

Jakie jest na to lekarstwo? Musisz udac sie do innej divy ktory na nowo Cie zauroczy wtedy zapomnisz o tamtej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wielebny_: to zdecydowanie, kiedyś jedna diva mi pokazywała jakie to rzeczy dostaje od zakochanych CUCKów. Najlepsze, ze ona nawet ich nie naciągała na te prezenty, oni sami chcieli ją kupić jakąś biżuterią ze złota XD
  • Odpowiedz
@ChadWawa: bez przesady #!$%@?. Po prostu mi siedzi w głowie, ale rozumu mi nie odjęło. Co nie zmienia faktu, że rozważam chodzenie tylko do niej dajmy na to 2x w miesiącu az nie pojawi się jakaś nowa zajebista. Niestety rynek we Wrocławiu jest w kiepskim stanie i rzadko takie perełki się zdarzają.
  • Odpowiedz