Wpis z mikrobloga

As you did not purchase the shipping insurance during the checkout please understand that we can only partially refund you for this issue.

Co w takiej sytuacji? Chcą mi oddać tylko 7 z 14 dolców za zegarek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Faktycznie wysyłka nierejestrowana i bez insurance, płatność paypal.

Zamówione gdzieś w marcu, w kwietniu w trackingu było, że paczka dotarła do Polski, dalej wiadomo, że nic więcej nie będzie ;p

#gearbest
  • 17
@lukaszlukasz:
For a smooth delivery and peace of mind, we strongly recommend that customers purchase shipping insurance during the checkout.

Any orders that do not have shipping insurance will not be the responsibility of GearBest and the customer takes full liability for their package during the shipping process.
According to our records, as you did not pay the shipping insurance for your order, we can only send this item to you
@lukaszlukasz: Mój Boże... Oni idą w zaparte w to rozwiązanie... Pomimo iż napisałem im o paypalu i o tym, że chyba trzeba zacząć robić zakupy na banggood. No cóż, trzeba otworzyć swój pierwszy spór na paypalu :/
@lukaszlukasz: Założyłem, ciekawe co odpiszą. Ogólnie przykra sprawa, rozumiem na nowym koncie czy coś robić coś takiego, ale dla stałego klienta? Może nie robię ogromnych zakupów, ale w sumie myślę, że jakieś 8 stów wydałem. Nawet ostatnio tydzień temu lekko stówkę wydałem na pierdoły...
@lukaszlukasz: Może za szybko ich pochwaliłem? Chcą żebym zamknął spór i dopiero wtedy ponownie mi wyślą. Można pod tym względem im ufać czy tylko jak zamknę spór to będzie "no to teraz pocałuj nas w..."? ( ͡º ͜ʖ͡º)