Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuje jakiejs obiektywnej oceny sytuacji bo sama nie wiem co myslec.
Spotykam sie z niebieskim od 2 miesiacy. On na poczatku byl bardzo zaangazowany. Powiedzial mi ze byl w zwiazku przez 4 lata a teraz juz prawie 3 lata jest sam. Uznalam ze chyba nie jest jakims podrywaczem skoro tyle byl w zwiazku. Sam mowil ze chce sie ustatkowac. Przyznal sie ze w czasie kiedy byl wolny mial troche przelotnych zwiazkow opartych tylko na seksie. Ale ostatnio zaczely sie jakiejs jego teksty, ze wlasnie tam jezdzil z byla, ze o tutaj bylem kiedys z byla, moja byla teraz sie z kims spotyka. Ma te swoje zarty, ze jak sie ze mna pokloci to pojdzie na laski. Wydawalo mi sie, ze on naprawde chce sie ustatkowac. Prawie codziennie lub co drugi dzien proponuje spotkanie, jest wesoly, lubi sie przytulac, troszczy sie ale te teksty sa dla mnie po prostu przykre. Nie wiem czy tak naprawde nie jest tak, ze te jego przelotne zwiazki mogly wygladac w taki sposob ze najpierw byl mily, potem zaliczal i szukal kolejnej (albo juz wariuje i cos sobie wymyslam). Mialam kiedys na studiach wielu takich w grupie.Niby stale zwiazki, dziewczyny od gimnazjum/liceum a oprocz tego zaliczanie czego popadnie. Ja jakos nie mam w tych kwestiach super doświadczenia. Mialam tylko jednego chlopaka przez 3 lata, potem przerwa i teraz jest on. Zaczelam sie z nim spotykac bo wydawał sie taki spokojny, mily no ale okazalo sie ze chyba to tylko pozory.
Co myslicie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 23
  • Odpowiedz
Jezeli facet mowi swojej lasce, ze jak sie pokluca to pojdzie na #!$%@? to troche nie halo..powinna sie zolta lampka zapalic. Pytanie czy juz nim spalas, bo rzeczywiscie moze chciec Cie tylko nadziac i prysnie.
  • Odpowiedz
OP: @SirGodber nie spalismy ze soba jeszcze ale wlasnie on z jednej strony jest naprawde mily, to on pisze codziennie rano do mnie, planuje wspolne wakacje, proponuje kolacje a z drugiej no to naprawde mam wrazenie czasami ze on chce mi zaimponowac tym ze moze kogos wyrwac (nie wiem dlaczego mysli ze jakiejkolwiek kobiecie to imponuje).

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Daj mu jasno do zrozumienia że nie chcesz tego słuchać a jak on nie może tego zrozumieć że to krzywdzi to niech #!$%@?! Prawdopodobnie próbuje sobie tym podbić swoje ego i niestety krzywdzi Cię przy okazji. Jak jest dorosły i ma olej w głowie to powinien zaskoczyć, że się tak nie robi, jak nadal będzie odwalał takie akcje to znaczy że szkoda twojego czasu!
  • Odpowiedz
OP: @kwasnydeszcz czytalam tu kiedys wyznanie niebieskiego, ktory dziwil sie ze po jego opowiesciach o podrywie, ile lasek zaliczyl i ciaglym wspominaniu o tym, w koncu rozowa przestala mu odpisywac, malo sie odzywala. A on z nia zerwal i po pol roku zrozumial ze moze ona sie tak zachowywala przez te jego opowiesci. Ten niebieski jeszcze cos pisal ze chcial wyjsc przed nia na super ruchacza bo uznal ze tak
  • Odpowiedz
PolnaAzjatka: @twilpls koles byl w zwiazku przed nia przez 4 lata, potem byl sam to szalal. Mial siedziec w piwnicy i z kompem to wtedy bylby spoko? Moze naprawde sie chce ustatkowac i po jaka cholere jakies teksty ze tak pomyslalo 6 kolejnych? Bo moze serio chce sie ustatkowac i gada po prostu jak #!$%@??

Zaakceptował: sokytsinolop}
  • Odpowiedz
Jesteś zdesperowana i wydaje Ci się, że gość jest spoko ale rzeczywiście zachowuje się jak pajac. Takim gadaniem za każdyn razem wbija w Ciebie szpile
  • Odpowiedz