Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was kto użytkuje #xiaomi dokładnie #mimix2s miał problem z mikrofonem? Dokładnie chodzi o to że podczas rozmów, telefon używa jakby mikrofonu drugiego, a nie tego głównego, przez co głos jest strasznie cichy, czasami przerywa i trzeszczy, znalazłem jakieś poradniki na YT i w necie odnośnie tego ale żaden z tych pseudopatentow nie pomógł, mam wrażenie że stało się to po aktualizacji MIUI z 9.5.4 na 9.5.18 czy jakoś tak, ale wróciłem do tej starszej wersji systemu i problem nadal występuje, już nie wiem jak można by z tym walczyć, jeśli ktoś miał taki problem i sobie z nim poradził to byłbym wdzięczny za pomoc #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta #android #miui #miuipolska #kiciochpyta #telefony
  • 6
@meras: Problem rozwiązałem, ale nie wiem która rzecz okazała się pomocna, jak coś to zostawiam dla potomnych, może komuś pomoże. Pierwszą rzeczą jaką zrobiłem, było jebnięcie telefonem o blat, ale podejrzewam że to nie jest rozwiązanie, druga rzecz - uruchomiłem diagnostyke, testu nie przeszło, trzecia rzecz, odpaliłem dyktafon i wydarłem morde że ten #!$%@?ły złom ma zacząć działać, no ni #!$%@?, prawie nic nie było słychać na nagraniu, czwarta rzecz -