Wpis z mikrobloga

  • 64
Nie rozumiem tej nagonki na Szpakowskiego. Faktycznie, że się czasem pomyli, ale te emocje powodują, że nadal wolę przeżywać to razem z nin niż z jakimś niemrawym omnibusem. Jak go kiedyś zabraknie to na bank dominować będą komentarze typu "Za Szpaka to było". Warto doceniać ludzi póki ich mamy. #mecz #pilkanozna
  • 13
  • Odpowiedz
  • 20
@mk27x to jest prawda - czasami #!$%@? jakby nie wiedzial co mowi ale bardzo pasujacy do komentowania glos i jednak spore doswiadczenie. Wiek tez pewnie juz robi swoje. Ja tam go lubie mimo to
  • Odpowiedz
Argument że Szpakowski może i się myli, ale przynajmniej są emocje, to jak stwierdzenie, że może Peszko #!$%@? gra, ale przynajmniej jest atmosfera
  • Odpowiedz
@mk27x: Czasem się pomyli? Nie umie sklecić dwóch sensownie brzmiących zdań z rzędu. Już tam pal licho że źle wymówi nazwisko, ale bardzo często to co mówi nie ma nic wspólnego z sytuacją na boisku. Nagminnie stosuje jakieś dziwne konstrukcje językowe - chyba chce żeby mądrze brzmiały, ale wychodzi to komicznie (w tej kategorii jest chyba niewiele lepszy od Hajty, ale Hajto przynajmniej nie udaje, że jest jakimś wirtuozem polskiego).
  • Odpowiedz
@mk27x: Mnie osobiście rozbroił Babiarz w studio przed Szwecja-Szwajcaria. Eksperty gadają w czym tkwi siła każdego zespołu, ktoś rzuca, że na jedności drużyny na co Przemcio:
-Jak możemy mówić o jedności w drużynie kiedy to multikulti?
Kurtyna
  • Odpowiedz
@mk27x: Ja też lubię Szpaka za klimat który robi, a tego co mówi komentator i tak słucham jednym uchem. Komentator ma robić klimat jak dla mnie, a nie być encyklopedią wiedzy. Będę chciał wiedzy, to sobie poczytam źródła, a nie będę słuchać jakiegoś gościa komentującego mecz.

Dlatego nie przeszkadza mi oglądanie meczu z komentarzem w języku, którego nie rozumiem - pod warunkiem, że jest to dobry komentarz w sensie klimatu.
  • Odpowiedz
Czasem się pomyli XDDD ten człowiek myli się co 2 minuty a mówi na poziomie dziecka z podstawówki.
jest #!$%@? komentatorem najważniejszych meczów a nie umie czytac nazwisk zawodników z podstawowych składów. Co to za robienie emocji jak w momencie kiedy po karnym ktos strzeli w poprzeczkę to on krzyczy gol a dopiero potem poprzeczka, takie wprowadzanie w błąd właśnie psuje emocje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mk27x: czego nie rozumiesz? Że ludzie nie chcą słuchać starego dziada z zaczątkami demencji? Który #!$%@? głupoty nie mające nic wspólnego z tym co się dzieje na boisku? Człowieka, który ma w dupie telewidza i nie poświęci nawet chwili aby przygotować się do meczu? Że mamy serdecznie dość buca, który jest święcie przekonany o swojej nieomylności?
  • Odpowiedz
@mk27x: wole Szpakowskiego (co nie znaczy, że lubię) niż tak wielbionego tutaj Laskowskiego. Irytujące darcie japy byle akcja, choćby piłka leciała 50 metrów nad bramką, wtrącanie nikomu niepotrzebnych ciekawostek typu - brat żony Cavaniego przepłynął kiedyś Odre kajakiem do tyłu, co nijak ma się do meczu. Komentator ma komentować a nie pieprzyć bzdury i heheszkować.
  • Odpowiedz