Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Major_Kogz: ja robilem w elitehairtransplant , bez roznicy ktora wybierzesz , obie maja dobre opinie , zreszta w tym biznesie jest na tyle duza konkurencja ze maly blad roznosi sie po necie i jest koniec biznesu.
  • Odpowiedz
@Major_Kogz: dopiero 50 dni po operacji wiec jeszcze troche za wczesnie na jakiekolwiek odrost . donor jest jeszcze lekko zaczerwieniony i taki stan pewnie jeszcze przez jakies dwa miesiace sie utrzyma . FUE , chyba w turcji nawet nie robia STRIPA a jezeli robia to maly procent klinik
  • Odpowiedz
@koala667 sory nie zwróciłem uwagi. Dostałem odpowiedź na emaila. W moim przypadku to nw2-3 proponuje mi 2tys graftów przeszczepić. Mam bardzo gęste włosy z tyłu i po bokach więc jestem dobrej myśli.
Mogli by z klaty i brody zabrać bo aż w nadmiarze jest xD
  • Odpowiedz
@koala667 26 w połowie drogi do 27. Powiem Ci tak. Jako takie zakola to w sumie od zawsze miałem. Chyba taka uroda. Od jakiś 2 lat poleciało mi najpierw troche włosów z przodu i od kilku miesięcy z tyłu. Narazie z tego co obserwuje ( wiadomo jak to dołuje człowieka i codziennie rano sprawdza co ubyło ) proces sie zatrzymał. Ojciec miał tak samo tylko dużo później koło 50. U niego także
  • Odpowiedz