Wpis z mikrobloga

@pococpasz: ja bym sie na to nie decydowala, po narkozie do operacji ręki byłam senna, chciało mi sie wymiotowac, strasznie zimno... no i musiałby ktos Cie odebrac, a przy znieczuleniu miejscowym NIC nie czujesz i tylko masz warge zdretwiala kilka godzin. Jestem w trakcie leczenia zębów i po kilku wizytach, ekstrakcji ósemki i kanałówce stwierdzam, że jedyne co mnie boli to szybkość z jaką leci kasa :D No ale moze masz
@pococpasz: Jeśli masz paniczny lęk to nie jest ot tak, ale polecam zaposnać się z ewentualnymi powikłaniami przedstawionymi ci przez lekarza bo znieczulenie ogólne wykorzystywane jest przy większych zabiegach stomatologicznych i przy realnej potrzebie. Moim zdaniem wykonywanie go ze względu na 'wygodę' typu zasypiam i nic się nie dzieje jest strzelaniem do komara z armaty. Jaki koszt znieczulenia?
Ja robię gdzie indziej ale zdaje mi sie ze takie coś będę miał jutro sie dowiem masakrycznie sie boje ale zapewnia mnie se wszysyko będzie Ok i potrwa to max 2 godz bo dłużej nie można ! 6 zębów od razu mi wyleczy i potem 2 narkoza i znowu 6 a potem licówki robię :) to było moje marzenie które spełniłem 20 tysięcy wydane na wszysyko jak zrobię ❤️ a mam ura