Wpis z mikrobloga

A jak pisałem w dzień gali, że jak ktoś chce oglądać to można wydać 15 zł (wartość paczki fajek) i oglądać jak człowiek. Część ludzi przyznała rację, cebulaki zarzekały się, że oni 15 zł nie dadzą. Nie mogli jednak odpuścić sobie i oglądali na restreamach. I teraz obsrani usuwają stare posty z linkami do restreama, bo boją się Wojtka z Warsaw Shore. Mam nadzieję, że odzyska chociaż część pieniędzy, bo gość zrobił dobrą robotę z organizacją, a przez Januszy stracił w #!$%@? floty.

#danielmagical #patostreamy #famemma
  • 15
@Fallstor: z czego się śmiejesz? Że ktoś zapłacił za usługę ceną, jaką za nią wyznaczono, a nie szukał darmowych linków bo 15 zł nie robi mu takiej różnicy jak wam Januszom? Czy, że Wojtek będzie starał się dojechać tych, przez których stracił duże pieniądze?
@Anty_Chryst: tak sobie to tłumacz. Na wykopie jak tylko zaczęły padać restreamy, to znalazło się wiele osób, które narzekało, że kupiło PPV i kod im jeszcze nie przyszedł. Masa cebul by wyciągnęła z portefla te 15 zł, gdyby tylko było trzeba, bo nie odpuściliby oglądania. Rozumiesz czy twoja malutka główka tego nie czai?
@oldschool493: Ale zaczęło pojawiać się pełno postów, że są problemy z płatnością, bierze kasę a nie ma dostępu, więc ludzie woleli nie ryzykować. Boxdil nawet tłumaczył żeby dzień wcześniej kupić
@alphabeta: Nie wpłaciłem 15 zł Boxcwelowi, tylko zapłaciłem jak normalny człowiek za usługę oglądania gali, której on był współorganizatorem. To nie ja chcę gratulacji za postąpienie jak człowiek, wyśmiewam wasze chełpienie się byciem nosaczem i złodziejem
@oldschool493: i? To nie znaczy ze gdyby padł stream np tego kretyna fabiana to by 20k ludzi kupiło ppv. Po drugie, gdyby nawet nikt nie zrobił restreamu to by ludzie którzy chcieli oglądać restreamy nie kupili by tego ppv. Juz ktoś pisał ze ilośc osób ktore oglądały restreamy nie równa sie ilośc osób ktore by kupiło ppv.