Wpis z mikrobloga

Tak w ogóle jak następna fame mma ma być w Warszawie to zastanawiam się gdzie oni to zorganizują XD. Bo na stadion Narodowy to raczej ich nie stać, a nawet gdyby było to była by to bardzo nierozsądna decyzja ponieważ stadion jest bardzo duży a w Koszalinie mimo że hala nie była duża to trybuny świeciły pustkami. Stadion Legii też raczej nie, więc chyba jedyne miejsce to może być Torwar bo jest trochę większy niż hala w Koszalinie.
#danielmagical #famemma #patostreamy
  • 12
  • Odpowiedz
@eldo23: Na następnej gali, wydaje mi się, że będzie o wiele więcej ludzi, większości wydawało się, że nie wypali, będzie #!$%@? itd. Ale nadal nie będzie to tyle, co 1/4 miejsc na legii, lub stadionie narodowym.
  • Odpowiedz
@eldo23: Na restreamy jest sposób, numer id transmisji gdzieś po boku, sztab ludzi szuka restreamów, bierze id i nagle na restreamie gala przestaje działać :P id pojawialo by sie losowo po bokach, by nikomu to nie przeszkadzało, i żeby twórca tego nie zasłonił ;P
  • Odpowiedz
@asdasdas: Teoretycznie pomysl jest spoko. Kiedys tez tak myslalem. Nadal nie zajmuje sie transmisjami video ale w programowaniu siedze znacznie glebiej niz gdy wpadlem na ten pomysl. WYDAJE MI SIE (jestem praktycznie pewny ze tak jest ale nie moge stwierdzic na pewno bo jak mowilem jestem zielony jesli chodzi o transmisje video) - technicznie jest to niewykonalne/super kosztowne bo wtedy dla kazdego uzytkownika musialbys puscic osobny strumien - nawet nie puscic
  • Odpowiedz
@malootki1989: Te ID nie musi być w transmisji, po prostu podczas kupywania ppv każdy dostaje swoje id, które jest pokazywane w playerze, ale ja na programowaniu playerów się kompletnie nie znam ;p
  • Odpowiedz
@eldo23: Torwar mieści około 4k ludzi na takich galach, więc zdecydowanie za duży. Wybiorą jakąś małą halę na 1-1,5k ludzi za grosze i przynajmniej ją wypełnią - takich hal jest wiele.
  • Odpowiedz