Wpis z mikrobloga

Jak część gości będzie spać w hotelu niedaleko sali weselnej to jest sens dawać im małą paczkę ciasta skoro do rana to ciasto nie zazna lodówki? Wgl jest sens dawać taką paczkę komukolwiek lub coś innego (flaszkę planuje)? Pochwalcie się swoimi doświadczeniami bo mam zgryz...

#wesele #slub #kiciochpyta
  • 8
@bemol14: ja zamierzam dać gościom dowolność w zakresie wybieranego jedzenia na odchodne ( ͡° ͜ʖ ͡°) parę razy na innych weselach tak było i myślę, że spoko pomysł. Do tego może jakieś mniejsze flaszki
@bemol14: nie wiem czy jest sens ale ja dawałam ciasto i butelkę wódki. Nie chciałam żeby później ktoś coś gadał, ze ci którzy mieszkali blisko czyli moja rodzina dostala, a ci którzy nocowali w hotelu czyli rodzina męża nie dostali.
@Kremufczyn: nie ma żadnych głupich poprawin :D
@jabadabadupka: no właśnie w założeniu tak mam, podobna sytuacja że moja rodzina śpi w hotelu, a różowej nie. No ale dopadły mnie przemyślenia czy to jest racjonalne rozwiązanie z tą paczką ciasta :D
@bemol14: zamiast paczki ciasta możecie zamówić małe słoiczki miodu dla każdego gościa. Mi się w to nie chciało bawić wiec dałam ciasto ale nie mówię ze to jest racjonalne xD bo rzeczywiście takie ciasto może długo nie wytrzymać tym bardziej w lecie