Wpis z mikrobloga

#ksiazki

Czy księgarnia internetowa taniaksiazka.pl to legitna strona? Mają dość niskie ceny jak na tle konkurencji (albo to może mi się już #!$%@?ło od tych wszystkich empików, gdzie książki kosztują po 40-50 zł, masakra)
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Need: bonito jest super jeśli mieszkasz w dużym mieście z ich placówką, wtedy odpadają koszty wysyłki. Dodatkowo za stałe zakupy jest rabat. A i zawsze warto śledzić ceny bo potrafią się zmieniać z dnia na dzień
@Need: Przyklejam bo ostatnio dawałem długą odpowiedź.

Na Bonito masz program lojalnościowy gdzie można uzyskać rabat do 5% za częste zakupy. Do tego na Bonito da radę podpiąć kartę dużej rodziny i uzyskać kolejne 5%. Rabat cykliczny pojawia się zazwyczaj raz w miesiącu i na nowości wówczas jest 35%. Sumując z rabatami możesz uzyskać 42%.
Zobacz jeszcze Mestro i Dobreksiazki. Tam powinno być więcej niż 40% na nowości. Wybieraj tylko pozycje
@Minishcap: Tak się zastanawiam odnośnie tego co napisałeś - a porównywałeś książki z swiatksiazki.pl? nie mówię o zakupie na miejscu, tylko przez internet + odbiór w jednym z punktów. Mają też niezłe promocje, przeważnie tam mi wychodziło najtaniej.
@PanPapryk Jeżeli będziesz miał 40% od ceny okładkowej to się opłaca wszędzie. Ja przeważnie kupuję w Bonito gdzie mam 42%. Tylko, że nie na wszystkie wydawnictwa. Resztę kupuję w Mestro.