Wpis z mikrobloga

No i niestety nadszedł ten moment: prześwity na czubie bani. Ratować czy olewać- nic nie zmieni to w moim zyciu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
99% klasyczne męskie łysienie (żadna choroba/ #!$%@? skórne) ale w dosc wczesnym stadium. Słyszałem o minoxidilu. Warte to wszystko zabawy? Czy #!$%@?ć na łyso i czekać już tylko na rentę?

#zakola #lysienie #staroscnieradosc
  • 15
  • Odpowiedz
@Xaariel: widziałem, zwie sie to nanohair. Tylko w tym wszystkim wolałbym ominąć półśrodki tego typu. Raczej myślę o medykamentach/ ziołach/ wcierkach. Przeszczep włosów jako ostatnia ostatniość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vauecki: jednej mojej kolezance podobno pomogl olej rycynowy z jakas cytryna i jajkiem mozesz poczytac

a te loxony i minoxidile to chyba slabo na potencje dzialaja
baldtruthtalk takie forum polecam
  • Odpowiedz
@Xaariel: dzięki, poczytam. Obawiam sie ze u kobiet jest inny rodzaj łysienia i faktycznie da sie z niego wyjsc suplementacją i wcierkami. U faceta trzeba uzyc mocniejszych zabawek. Też poczytałem ze wpływają na potencję. No liczę, że grupa ratowania zakoli jeszcze cos tu poradzi.
  • Odpowiedz
jednej mojej kolezance podobno pomogl olej rycynowy z jakas cytryna i jajkiem mozesz poczytac

@Xaariel: LOL

@vauecki: Ze środków które działają jest tylko złota trójca: bloker DHT (np finasteryd) + minoxidil + szampon z ketokonazolem. Wszystko inne to marketingowy bulshit.
  • Odpowiedz
@vauecki: wiedza zdobyta po setkach godzin siedzenia na forach zagranicznych i polskich. Wszystkie hormonalne środki mogą namieszać w hormonach ¯\_(ツ)_/¯. Są blokery DHT zewnętrzne pokroju ru58841, tylko nie zostało to nigdy przebadane klinicznie. Druga sprawa, taki minoksidil długoterminowo (a inaczej się go nie używa) ryje serce...
  • Odpowiedz
@dr_Klotz: to dobrze trafiłem ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: Rozumiem, że po odstawieniu medykamentów wszystko zaczyna powoli wracac do ponownego wypadania? Ile mniej wiecej trwa kuracja? szukałes tam info dla siebie? Walka podjęta?
  • Odpowiedz
Rozumiem, że po odstawieniu medykamentów wszystko zaczyna powoli wracac do ponownego wypadania?


@vauecki: yep

Ile mniej wiecej trwa kuracja?


@vauecki: Do ostatniego włosa. Kończysz kurację - włosy znowu wypadają,

szukałes tam info dla siebie?


@vauecki: Nie, żony xD

Walka podjęta?


@vauecki: Narazie sam minoksidil + nizoral. Efekty raczej słabe. Bloker DHT mam w planach dopiero zarzucić.

Wiedzy szukasz tutaj:

http://pokonajlysienie.com/forum/
http://odrost.pl/
  • Odpowiedz