Wpis z mikrobloga

No i niestety nadszedł ten moment: prześwity na czubie bani. Ratować czy olewać- nic nie zmieni to w moim zyciu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
99% klasyczne męskie łysienie (żadna choroba/ #!$%@? skórne) ale w dosc wczesnym stadium. Słyszałem o minoxidilu. Warte to wszystko zabawy? Czy #!$%@?ć na łyso i czekać już tylko na rentę?

#zakola #lysienie #staroscnieradosc
  • 15
@Xaariel: widziałem, zwie sie to nanohair. Tylko w tym wszystkim wolałbym ominąć półśrodki tego typu. Raczej myślę o medykamentach/ ziołach/ wcierkach. Przeszczep włosów jako ostatnia ostatniość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vauecki: jednej mojej kolezance podobno pomogl olej rycynowy z jakas cytryna i jajkiem mozesz poczytac

a te loxony i minoxidile to chyba slabo na potencje dzialaja
baldtruthtalk takie forum polecam
@Xaariel: dzięki, poczytam. Obawiam sie ze u kobiet jest inny rodzaj łysienia i faktycznie da sie z niego wyjsc suplementacją i wcierkami. U faceta trzeba uzyc mocniejszych zabawek. Też poczytałem ze wpływają na potencję. No liczę, że grupa ratowania zakoli jeszcze cos tu poradzi.
@vauecki: wiedza zdobyta po setkach godzin siedzenia na forach zagranicznych i polskich. Wszystkie hormonalne środki mogą namieszać w hormonach ¯\_(ツ)_/¯. Są blokery DHT zewnętrzne pokroju ru58841, tylko nie zostało to nigdy przebadane klinicznie. Druga sprawa, taki minoksidil długoterminowo (a inaczej się go nie używa) ryje serce...
@dr_Klotz: to dobrze trafiłem ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: Rozumiem, że po odstawieniu medykamentów wszystko zaczyna powoli wracac do ponownego wypadania? Ile mniej wiecej trwa kuracja? szukałes tam info dla siebie? Walka podjęta?
Rozumiem, że po odstawieniu medykamentów wszystko zaczyna powoli wracac do ponownego wypadania?


@vauecki: yep

Ile mniej wiecej trwa kuracja?


@vauecki: Do ostatniego włosa. Kończysz kurację - włosy znowu wypadają,

szukałes tam info dla siebie?


@vauecki: Nie, żony xD

Walka podjęta?


@vauecki: Narazie sam minoksidil + nizoral. Efekty raczej słabe. Bloker DHT mam w planach dopiero zarzucić.

Wiedzy szukasz tutaj:

http://pokonajlysienie.com/forum/
http://odrost.pl/