Wpis z mikrobloga

Da się na #nintendoswitch oglądać filmy? Kupiłbym sobie na statek i do podróży bo bardzo bym chciał zagrać w Zelde, ale nie wiem czy to dobry pomysł kupować konsole dla jednej gry.

Aha czy Switch ma blokadę regionalna? Konsole kupiłbym za tydzień w EU, ale często bywam też w US i uwielbiam kupować używane gry w GameStop'ach (na ps4 nie ma z tym problemu).

Jeszcze jedno pytanie, da się konsole ładować z powerbanka? 2,1A jej wystarczy?
  • 12
@newerty:

Da się na #nintendoswitch oglądać filmy?

Oficjalnie tylko streaming w stanach. Ewentualnie mozesz shackowac.

Aha czy Switch ma blokadę regionalna?

Nie ma.

Jeszcze jedno pytanie, da się konsole ładować z powerbanka? 2,1A jej wystarczy?

Wez powerbanka z porzadnym USB-PD, niestety sa drogie.
@newerty:
Filmy - nie, tutaj Nintendo daje ciała i nie ma nawet przeglądarki www ani youtube. Wszyscy liczymy, że w kolejnych updatach do systemu w końcu to dodadzą.
Blokada regiona - nie ma.
Power bank - da się, powinno starczyć.
@Nobody: @piwniczak: a to hackowanie to jak się domyślam daje mi dostęp do apek homebrew? Jest gdzieś jakiś spis jakie apki są dostępne? Łatwy jest do wykonania? Sorry że tak głupio dopytuje zamiast poszukać w Google ale mam tak wolny internet że zajmie mi to wieczność.
@newerty: tak jak @Nobody pisze, ja rowniez tego nie robilem (jeszcze). Ale normalnie mozesz zainstalowac linuksa i uruchamiac wiele aplikacji linuksowych. Znalazlem tylko info ze Kodi dziala dobrze ale bez dzwieku na Switchu. Niestety nie znalazlem ci zadnych informacji o mplayerze, ktory zwykle ma najlepsza kompatabilnosc
@Nobody: @piwniczak: dobra dzięki za info - chyba kupię, najwyżej będę żałował ale przynajmniej program w Zelde xD

A są jakieś chociaż plotki w scenie jakoby Nintendo miało dodać jakiś odtwarzacz multimedialny do konsoli? Nie chce mi się tych hackow robić i za nie płacić ;)
czy to dobry pomysł kupować konsole dla jednej gry


@newerty: to jest bardzo dobry pomysł ;)
Zelda jest świetna ;)

a gier jest już mnóstwo, na pewno znajdziesz też inne, które Ci się spodobają

jeśli chodzi o filmy, to jest Hulu dostępne w US ;)
e Europie narazie nic takiego nie ma, ale pewnie z czasem też się pojawi
@epi: No tak ale mi głównie zależy na filmach z karty w samolocie lub/i na statku. W obu tych przypadkach o szybkim internecie nadającym się do streamowania filmów można zapomnieć.

Słyszałem, że jest świetna ale to chyba jedyna gra w jaką chciałbym zagrać. No może jeszcze jakieś Pokemony w nowej odsłonie o ile są. W domu mam mocnego PC i ps4 do grania przed tv. Ze switcha korzystałbym jak z mobilnej
to chyba jedyna gra w jaką chciałbym zagrać


@newerty: po takim stwierdzeniu mam wrażenie, że nie jesteś na bierząco z tytułami, które wyszły na Switcha ;)

ale mi głównie zależy na filmach z karty


@newerty: to nie ma takiej opcji, to jest konsola do grania a nie multimedialne niewiadomo co, jak xbox :)
film zawsze można obejrzeć na telefonie/tablecie/lapku ;)

Ze switcha korzystałbym jak z mobilnej konsoli przez 99% czasu.
@epi: No pewnie że nie mam o tej konsoli bladego pojęcia i grach na nią - stąd tyle głupich pytań ;) Ogólnie o konsolach nintendo wiem tyle co nic. Za dzieciaka miałem GBC i zagrywalem się właśnie w pokemony (jedyna gra jaka miałem), no i w 2008 kupiłem NDS'a z Pokemonami. Co pograłem to moje ale po powrocie do polski sprzedałem go za bezcen jakiejś dziewczynce z Mazur, która jeszcze w