Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki i Mirabelki
Mam pewien problem, z moją dziewczyną, a mianowicie jest aseksualna i mi to nie przeszkadza. Ale gryzie mnie to, że czasami chyba chciałbym to zmienić bo po nocach myślę ze może jest jakiś problem ze mną. Wiem ze aseksualizm jest po prostu orientacją tak jak homoseksualizm czy hetero itd. i dla mnie nie jet to problem nie chce jej zmieniać tylko chce żeby była szczęśliwa, i mógłbym nawet oddać za nią przysłowiową rękę. Ale jestem też gówniarzem skończyłem, Tylko myślę, że to możne być ta jedyna. Sam do seksu nigdy namawiałem bo sam tego nie potrzebuje i nie jet to dla mnie najważniejsze. Ale zastanawiam się jak to będzie w przyszłości, czy będę dla niej wystarczająco dobry, bo tylko jak ją poznałem wiem, że chce być z nią jak najdłuzej. Jako dziewczyna jest mega mega słodka, ale nie wiem czy ona traktuje to na serio. Gdy chce z nią pogadać na serio to zmienia temat i nie chce rozmawiać, chociaż potrafimy planować wspólną przyszłość itd. Ale gdy chce porozmawiać o tym co nas łączy za kogo mnie uważa to nie odpowiada.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 6
Aseksualność to nie orientacja a schorzenie, popęd seksualny jest naturalny, jego brak już niekoniecznie.

Ale jestem też gówniarzem

Nie podałeś ile macie lat ale młode dziewczyny z reguły mają mniejsze libido niż mężczyźni więc póki co może nie być aseksualna a po prostu nie odczuwać potrzeby.

Później jeżeli jej to nie minie skierował bym ją na badania, jakaś tomografia czy MRI głowy, albo olać sprawę i żyć jakoś